Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği için periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması gibi temizlik işlemleri yapıyoruz. Fabrikalarda bulunan ofis alanları için de uygun malzeme ve personel ile destek sağlıyoruz.

Fabrika camları temizlik talepleriniz için firmamız yine çözüm sunmaktadır. Fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli periyotlarda cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır. Fabrika camları temizlik hizmeti verdiğimizde bu etkenleri göz önünde bulundurmaya dikkat ediyoruz.

Gerek cam gerek zemin kirlenmeleri fabrikalar daha geniş yaşam alanları olduğundan ve doğal olarak daha fazla insanın ortak yaşama alanı olduğundan daha sık gerçekleşmektedir. Bu durum hem insanların sağlığı hem de çirkin bir görüntü oluşturduğu içi temizlik şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Özellikle üretim alanlarının temizlenmesi şirketimiz tarafından yürütülmektedir.
Fabrika zeminleri temizliği; üretim alanlarının zeminlerinde yağ ve diğer etkenlerden dolayı aşırı şekilde kirlenmeler oluşmaktadır.

Sürekli temizlik hizmeti almayan ve yıkama makineleri konusunda tecrübesiz olan fabrika personeliyle temizletmekten ziyade şirketimizle yapılacak anlaşma ile temizlik işini biz üstleniyoruz size sadece kendi işinizle uğraşmak kalıyor. Bize başvurup temizlik detaylarıyla ilgili bilgileri aktardığınız takdirde uygun temizlik hizmetini sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın
WhatsApp chat