2 – İstanbul Gündelik Temizlik Hizmetiniz Var Mı?

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren İstanbul temizlik şirketleri, bu hizmeti hem malzemeli hem de malzemesiz olarak verir. Profesyonel kadrosu ile öne çıkan Aybars Temizlik, haftanın her günü gündelik temizlik ihtiyacınızı karşılar. Öncesinde kolay bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gün ve yeri belirlemenizin ardından, daha hijyenik yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Ev temizliğini sizlere 3 farklı kategori altında sunaktayız:

  1. Eşyalı Daire Temizliği: Ortalama 1 ya da 2 personeli görevlendirdiğimiz eşyalı daire temizliğinde, evlerinize haftalık olarak rutin hizmet verebilmekteyiz.
  2. Boş Daire Temizliği: Taşınma öncesi ya da henüz yeni yapılan daireler, bu kapsama girer. Bu hizmet için sizlere iki personel önermekteyiz. Malzemeli ve ekipmanlı olarak gönderdiğimiz personeller, tüm işlemleri özenli şekilde tamamlar.
  3. Ev Dezenfekte İşlemi: Salgın döneminde yaygınlaşan dezenfekte temizliği, ortamda var olan virüslerin %99 unu yok eder. Tüm İstanbul’a aynı kalitede ve oranda hizmet vermekteyiz. Püskürtme makinesi ve anti bakteriyel temizleyiciler ile ihtiyacınız olan temizliği sizlere sağlıyoruz.

İstanbul temizlik şirketi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.