AVM Temizliği

AVM Temizliği

Alışveriş merkezleri, genel olarak insanların yoğunlukta olduğu yerlerdir. Kalabalık alanlarda hizmet vermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu açıdan, müşterilere rahatsızlık vermeden temizlik hizmeti sunmak oldukça önemlidir. AVM temizliği var olan müşterilere daha ferah ve temiz ortamlar sunmanıza katkıda bulunur. Hem alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamanız hem de insanlara daha iyi hizmet verebilmeniz adına hijyen oldukça önemlidir.

Bazı insanlar birçok mağazayı bir arada görmek istediğinden, alışveriş merkezlerini tercih eder. Eğlence, yemek, sinemaya ek olarak kültür sanat faaliyetleri de AVM içinde yer almaktadır. Günümüz ihtiyaçları için AVM’lerin yeri oldukça önemli. Bu açıdan bakıldığında, alışveriş merkezlerinde temizliğin önemi de ortaya çıkmış olur. Kapalı mekanlarda ve hijyenik ortamlarda daha rahat alanlar oluşturulması hedeflenmektedir. İnsan sağlığının korunması adına, daha hijyenik ve temiz görünmeleri oldukça önem taşır. AVM temizliği müşterilerin mevcut alana olan ilgisi üzerinden etkilidir. Temiz ve hijyenik bir alan, müşterilerin rahat ve sağlıklarından endişe etmeden diledikleri gibi vakit geçirebilmelerine olanak sağlar.

AVM temizliklerinde, yüksek sesli makineler kullanmayız. Böylece çevrede bulunan kişiler de rahatsız olmaz. Hem müşteriler hem de mağaza çalışanları için temizlik her zaman üst düzey konfor anlamına gelir. Kurumsal anlayışa sahip olunan alışveriş merkezlerinde, temizlik bununla orantılı olarak önemlidir.
AVM Temizliği

Alışveriş Merkezlerinin Temizliği

Oldukça büyük alanlara kurulan alışveriş merkezlerinin temizliği için geniş ve yeterli kadroya sahip olmak gerekir. Bununla birlikte, bu kişilerin alanında uzman, eğitimli ve deneyimli olmaları beklenmektedir. Ekibin profesyonellerden oluşması, sizlere kolaylık sağlar. Bu alanda hizmet veren kadromuz, son derece profesyonel kişilerden meydana gelir.

Firmamız, her alanda olduğu gibi AVM temizliği alanında da sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlar. Sahip olduğu uzman personel desteği, son teknoloji makineler ile birleşir. Kalıcı temizlik için özellikle:

 • Yürüyen merdivenler,
 • Asansörler,
 • Cam korkuluklar,
 • Metal yüzey temizliği,
 • Açık ve kapalı alan otopark temizliğine önem vermekteyiz.

Alışveriş merkezlerinin hem iç hem de dış alanlarını üstün hijyene kavuşturan firmamız, memnuniyetinize her zaman önem verir.
AVM Temizliği

AVM Temizliğinin Avantajları

AVM temizliği hizmetinde, sizlere:

 • İş güvenliği sağlayan tecrübeli kadro,
 • Müşterileri rahatsız etmeyen profesyonel temizlik,
 • Yerlerin detaylı şekilde süpürülüp silinmesi,
 • Tuvaletlerde hijyenik temizleme yapılması,
 • Camların silinmesi,
 • Sağlık koşullarına uygun olan malzemelerin kullanılması,
 • İstenilen saat ve aralıklarda hizmet sağlanması avantajlarını sağlıyoruz.

AVM Temizliği

AVM Temizliğinin Önemi

Alışveriş merkezleri, toplumda en kalabalık olan yerlerden birisidir. Her yaş grubundan insan, alışveriş merkezlerinde vakit geçirir. Üstelik alışveriş merkezleri zaman içinde yaşam alanları haline gelmiştir. Çoğu zaman hem vakit geçirmek hem de yemek yemek için alışveriş merkezlerini tercih ederiz. Çocuk oyun alanları bulunması da AVM tercihini arttırır. Birçok kişinin bulunduğu alışveriş merkezlerinin temizliği son derece önemlidir.

Kapalı ve havasız ortamlar olan AVM’lerde hijyene dikkat edilmezse farklı sorunlar ortaya çıkar. Çocuklar ve bebeklerin de getirildiği alıveriş merkezlerinde, temizlik konusunda oldukça hassas olunmalıdır. Bu konuda seçilen firmaların, alanında uzman bir kadroya sahip olması önemlidir.

AVM temizliği planımızla her zaman sizin yanınızda yer almaktayız.
AVM Temizliği

AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

Mağazaları gezerken, çoğu zaman temizliğinin nasıl yapıldığını düşünmezsiniz. Bununla birlikte, AVM temizliği, oldukça önemli bir konudur. Sık sık vakit geçirdiğimiz alışveriş merkezleri, hijyen insan sağlığını etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkar. Aksi takdirde bu mekanlar, mikrop yuvası haline gelir. Rutin ve profesyonel temizlik hizmeti ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Alışveriş merkezleri hem çok büyük hem de çok kalabalık bir yapıda bulunur. Bu açıdan, var olan düzeni bozmadan ve müşterileri rahatsız etmeden temizliğin yapılması gerekir. Bu mekanlarda temizlik yapmak, profesyonel bir ekibin işidir.

Alışveriş merkezlerinde kullanılan makineler ve temizlik makineleri, işi daha pratik hale getirir. Öncesinde temizlenecek alanlar belirlenir. Temizlik makineleri, anlaşma yaptığınız firma tarafından size sağlanmaktadır.
AVM Temizliği

Avm Temizliğinde Dikkat Ettiğimiz Noktalar

AVM temizliğinde genel olarak şu noktalara dikkat etmekteyiz:

 • Hareketlilik ve yoğunluk çok fazla olduğundan dolayı, temizliği önceden belirlenen plan dahilinde uyguluyoruz. Bu konuda temel önceliğimiz, müşteriye rahatsızlık vermemektir.
 • AVM genelinde temizliğine en çok dikkat ettiğimiz alanlardan birisi, yemek bölümüdür. Bu alanda, oldukça özenli ve detaylı bir çalışma sürdürürüz.
 • Tuvalet, aile odaları ya da bebek bakım odaları da temizlik konusunda önem verilmesi gereken yerlerdir. Ortak kullanılan tuvaletlerin tümü, hijyenik hale getirilmelidir. Çöp kutuları da sistemli şekilde boşaltılmalıdır. Tuvalet temizliğinin ihmal edilmesi, birçok sağlık sorununu beraberinde getirir.
 • Zeminde leke kalmaması temizlik açısından son derece önem taşır. Ayrıca zemin ıslak olmamalıdır. Bu durum, düşme ve kaymaları beraberinde getirir.
 • Alışveriş merkezinde bulunan mağaza vitrinleri ve camları her zaman temiz olmalıdır. Hijyenik bir görünüm sağlamak adına, rutin temizliklerimizin tamamını sistematik şekilde gerçekleştiriyoruz.

Temizlik alanında hizmet veren firmamız, İstanbul hizmet bölgelerimiz içinde yer alan alışveriş merkezlerine üstün hijyen ve temizlik sunar.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars AVM Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66