Böcek İlaçlama

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetleri ile tanınan bir firmayız. Yaptığımız işin insan ve çevre sağlığına olan etkilerine karşı bilinçli tutumlarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Verdiğimiz ilaçlama hizmeti kapsamında sizler için sorun yaratan canlıların ortadan kaldırılması ya da uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Böcekler insan yaşam alanlarını doğrudan tehdit eden ve risk oluşturan canlılardır. Alacağınız önlem ve tedbirlerle zararları en aza indirilebilir hatta yok edilebilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizin sağlığını önemseyerek en doğru ve yetkin hizmeti sizlere veriyoruz.

İlaçlama yapılan bölge ve yerin niteliğine göre profesyonel tecrübeli yaklaşımlarımız bizi alanımızda en iyi yapıyor. Zira ilaçlama hizmetleri sadece belli bir püskürtme yöntemi ile etkili olan bir çalışma değildir. Bu sektör, böcek ve haşere türlerine karşı en doğru ve etkili ilaçlarla doldurulmuş, ısı ve ortam uygunluğu planlanmış sistemli çalışma gerektiren bir iştir. Günümüzde tüm dünyanın ortak sorunu olan böcekler birçok sağlık tehdidini üzerinde gezdirir. Alanında uzman böcek ilaçlama hizmeti almadıkça bu sorunun önüne geçmek mümkün değildir.

Böcek İlaçlama Hizmetimiz Nedir?

Böcek İlaçlama Hizmetimiz Nedir?

Kaliteli hizmet anlayışımız ile siz ve sevdiklerinizin sağlığını önceliğimiz yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verdiğimiz ilaçlama hizmetinde alanında uzman ekibimiz ile en etkili yöntem ve kimyasalları kullanıyoruz. Zira sağlığınız için bu denli önemli olan bir konuda zafiyete kesinlikle yer yoktur. Firmamız verdiği hizmette profesyonel tecrübe ile etkili yöntemlerini geliştirmesini yapmıştır. Bu sebeple kullandığımız yöntemler doğrudan sorununuzu ortadan kaldırmaya yöneliktir. Verdiğimiz hizmette kullandığımız ekipman ve kimyasallar birinci kalite olup sadece konfor alanınızı korumak içindir.

Profesyonel tecrübemizin bize kazandırdığı yetkinlikler sayesinde sizler için en iyi ve en doğru hizmeti veriyoruz. Bu doğrultuda böcek ilaçlama konusunda işinin ehli bir ekiple hizmetinizdeyiz. Böcekler kirli ortam canlıları olduğu için bünyesinde insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmalar barındırır. Böceklerin ortam dolaşımından kaynaklı havaya karışan zararlı partiküller, insan sağlığını solunum yollarından girerek tehdit eder. Alanında uzman ekibimizden alacağınız hizmetle bu sorunu sorun olmaktan çıkartabilirsiniz. Böylece çevrenizdekilerin ve kendinizin sağlığını koruma altına alırsınız.

İlaçlama Neden Önemlidir?

Böcekler insan yaşam alanlarında sağlığı doğrudan etkileyen ve ilerleyen zamanlarda hayati riskler taşır. Siz ve sevdiklerinizin sağlığını önemseyerek vermiş olduğumuz hizmetlerde sizler için bu riski ortadan kaldırıyoruz. Tüm dünyanın ortak sorunu olan böcekler ile ilgili dünya çapında böcek ilaçlama faaliyetleri sürdürülür. Hastalıkların üretilmesinde ve yayılmasında etkili olan böceklerin yok edilmesini sağlamak toplumsal sorumluluktur.

Böcek türlerinin sınıflandırılmasında etkili olan yöntem arasında bizim çalışma disiplinimiz önde gelir. Zira böceklerin tanınması oldukça önemlidir. Konfor ve yaşam alanına bağlı olarak böcekleri etkisiz hale getirmek ya da insan yaşam alanından uzaklaştırmak mümkündür. İnsanlar için risk oluşturan böcekler toprak için faydalıdır. Bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmette alan tespiti ile en uygun çözümleri sizlere sunuyoruz.

Böceklerin taşıdığı hastalıkların ortam bulaşıcılığı yüksektir. Bunun sebebi böceklerin kirli yerlerde çoğalması ve yaşamasıdır. İnsan yaşam alanlarına girmesi ile doğrudan konforu olumsuz etkiler. Ev ortamı özellikle bu hususta ciddi önem arz eder. Çünkü mutfakta gıdaların üzerinde dolaşan böcekler, hastalıkların doğrudan içinize girmesine sebep olur.

Firmamız İçin Böcek İlaçlamanın Önemi

Böceklerin sebep olduğu ve olacağı tehlikeleri genel hali ile birçok kişi bilir. Peki, firmamızın böcek ilaçlama hizmetlerinde kazandığı sektörel tecrübe ve entelektüel birikim nedir?

Etkilerini hala sürdürmekte ve güncel durumda artış gösteren corona virüs haşere kaynaklı bir salgındır. Kesin bilgilerle kanıtlanmış olan bu durumda tüm dünyayı etkisi altına alan salgının kaynağı bellidir. Firmamız vermiş olduğu hizmetlerle bu sorunların önüne geçmeyi amaçlayan toplumsal sorumluluk bilincine sahip bir kuruluştur. Amaçlarımız ve hizmetlerimiz ile doğrudan ilişkili çalışma disiplinimiz ile siz, sevdikleriniz ve çevre sağlığını korumakta kararlıyız!

Böceklerin insan yaşam alanlarında bulunması direkt olarak tehdittir. Yapacağımız çalışmalarda böceklerin türlerine göre çözümlerimiz mevcuttur. Kazandığımız sektörel tecrübe sayesinde en etkili yöntemleri uygulayarak sizleri böcek sorunlarından kurtarıyoruz. Tecrübelerimize ve profesyonel çalışma disiplinimize güvenerek yaşam alanınızda konfor sağlayacak böcek ilaçlama ihtiyacınızı bize emanet edebilirsiniz.

İlaçlama Hizmetimizi Nasıl Yapıyoruz?

İlaçlama Hizmetimizi Nasıl Yapıyoruz?

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde kalite daima önceliğimizdir. Siz ve sevdiklerinizin sağlığını bu denli etkileyen ilaçlama hizmetlerinde profesyonel çalışma disiplinimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Hizmet kapsamımızda öncelikli olarak alan tespiti var. Bulunduğunuz bölge ve yaşadığınız yere uygun çalışma rutini izliyoruz. Yaşam alanınız bahçeli bir ortam ise böcekleri öldürmek yerine uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Zira ev ortamında tehdit oluşturan böcekler toprağa oldukça faydalı canlılardır.

Hizmet kapsamımız dâhilinde kullandığımız ilaçlar kimyasal bazlıdır. İçeriğindeki maddeler itibari ile insan sağlığına da olumsuz etkileri vardır. Böcek istenmeyen ortamlarda uygun ısı ve püskürtme yöntemleri ile böcek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız kalite öncelikli hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Böcek İlaçlama Avantajları Nedir?

Avantajlarından ziyade bir zorunluluk olarak yaptırılan ilaçlama işlemi kişiye sağlıklı ortamı yaratmayı amaçlar. Doğrudan fayda sağladığı faktör göz önüne alındığında avantaj değil zorunluluktur. Bu doğrultuda yapılacak işlemler sizin sağlığınızı korumak içindir. Böceklerin oluşumu, çoğalması ve yaşaması kirli ortama bağlıdır. Ev, iş yeri ve diğer tüm ortamlarda temizlemesi mümkün olmayan bölgelerde üremeyi başaran böcekler önlem alınmadığı takdirde sayısı ve riski artarak devam eder.

Ortalama bir hamam böceği yılda 10 defa yumurtlar. Tek seferde yaklaşık 60 yavru doğar. Sayılardan anlaşılacağı üzere önlem alınmadığı takdirde bu canlılar, uygun yaşam alanlarında istila yaratacak çoğalmaya sahiptir. Böcekler arasında en az çoğalan böcek türü hamam böceği sayılabilir. Uygun böcek ilaçlama yapılmadığı takdirde böceklerle mücadele oldukça zordur. Çünkü pire, bit ve tahtakurusu gibi böcekler hamam böceklerinden 16 kat daha fazla üretken özelliğe sahiptir. Karşı karşıya olduğumuz tehlikeyi biliyor ve bu doğrultuda firma olarak en etkin yöntemleri kullanıyoruz.

Böcek İlaçlama İnsan Sağlığına Zararlı Mı?

Kullandığımız kimyasal bazlı kokulu veya kokusuz ilaçlar sadece böceklere zarar verir. Doğrudan tehdit böceklere karşıdır. Fakat ilaçlama esnasında ve sonrasındaki kokusuz ilaçlama için 4 saat, kokulu ilaçlama için 8 saat ortamda bulunmamakta fayda var. İlaçlama ardından bir süre havalandırma işlemi yapılması gerekir. Aynı zamanda evcil hayvanlarında ilaçlama yapılan ortamda sizinle aynı süre kadar bulunmaması gerekir.

Kullandığımız birinci kaliteli özel geliştirilmiş ilaçlarımız böceklere karşı tam etki sağlar. Aynı zamanda doğrudan bitki ve insan yaşamına zararı yoktur. Öldürücü özelliği sadece böceklere karşıdır. Fakat böcek ilaçlama profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için yapıldığı esnada sadece uzman ekiplerin ortamda bulunması gerekir. Bu doğrultuda ilaçlama ardından ekibimizin belirttiği kadar ortama girmemekte fayda vardır.

Böcek İlaçlama Hizmetimizin İçeriği Nedir?

Böcekler direnci kuvvetli canlılardır. En doğru yöntemler ile yok edilmesi mümkündür. Bu sebeple amatör yapılan ilaçlama işlemleri asla gerekli etkiyi göstermez. Çünkü böcek türlerinin sahip olduğu faklı özellikler vardır. Bu türler en uygun yöntemler ile imha edilebilir. Faklı böcek türlerine karşı en etkili yöntemleri kullanmayı ancak profesyoneller başarır. Çünkü böcek ilaçlama yapılan bölgedeki böcek popülasyonunun tespiti, kullanılacak uygun ilaçlar, uzman ekip, uygun ekipman ve daha birçok gereksinime ihtiyaç duyulur.

Tüm gerekliliklerin karşılanmasını sağlayan firmamız birikimli tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte. Çünkü kalite anlayışımız firmamızın kimliğidir. Siz ve çevrenizin sağlığını bu denli tehdit eden canlılara karşı kusursuz etkiyi sağlamak bizim şirket motivasyonumuzdur. Toplum sağlığını korumaya yönelik çalışmalarımız bizim hizmet içeriğimizin tamamını oluşturur.

Böcek İlaçlama Çevre Sağlığına Zararlı Mı?

İlaçlama çevre sağlığını olumsuz etkiler. Çünkü böcekler çevre canlılarıdır. Bu doğrultuda doğal yaşam alanlarından uzakta üreyen böceklerin insanların yaşadığı alanlarda bulunması, insanların bulunduğu çevreye zararlıdır. Bu sebeple ilaçlama çevre zararını ortadan kaldıran bir hizmettir. Böceklerin insan yaşam alanlarında olan tehlike ve tehdidi insanlığın büyük sorunlarından biridir. İlk insanlardan itibaren tahıl stoklarını işgal eden böcekler tarihin belirli noktalarında kıtlığa sebep olmuş canlılardır. Aynı zamanda taşıdıkları hastalıkları insanlara bulaştırarak büyük hastalıkların yayılmasına sebep olmuştur.

Kara veba salgınında pire, hastalığın yayılmasını sağlayan böcek türüdür. İnsan çevresinde zararlı oluşumlara sebep olan böceklere karşı alınacak önlemler toplum sağlığını korumak adına kişisel bir sorumluluktur. Çünkü böcekler insan yaşam alanlarında doğrudan risk unsuru taşıyan canlılardır. Firmamız çevrenizdeki risk faktörünü kaldırmaya yönelik çalışmalar yapar.

Neden Böcek İlaçlama Yaptırmalısınız?

Ev ve iş yerlerinin başlıca sorunları olan böcekler taşıdıkları hastalıklar ile doğrudan sağlık tehdidi oluşturur. Müdahale edilmediği takdirde hayati riskler taşıyan böceklerin imha edilmesi gerekir. Çünkü yaşam alanında konforu doğrudan olumsuz etkiler.

Firmamız çalışmalarında profesyonelliği benimsemiştir. Bu doğrultuda multidispliner çalışma yöntemleri izlemekteyiz. Çünkü yaptığımız böcek ilaçlama faaliyetlerinin en etkin şekilde gerçekleşmesini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kimya sektörü ile doğrudan iletişim halindeyiz. Çünkü böcek gibi canlıların her yıl dayanıklılığı artar. Bunun sebebi güçlü yapıda olmaları değil, kullanılan ilaçlara zaman içinde bağışıklık kazanmalarıdır.

Süreçle ilaçlara bağışıklık kazanan böceklere karşı devamlı olarak farklı ve etkili teknikler geliştirilmelidir. Bu doğrultuda hizmet içeriğimizin tüm gerekliliklerini yerine getirecek görev bilincine sahibiz. Size kısa süreli değil, zamana bağlı mümkün olan en uzun süreli çözümü sunuyoruz. Kendiniz, sevdikleriniz ve çevre sağlığını olumsuz etkileyen böceklerin sebep olacağı olumsuzlukları engellemek için ilaçlama yaptırmalısınız.

Ev Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Alanlarına göre uygun hizmeti sizlere sunan firmamız, evleriniz için en uygun ilaçlama yöntemleri ile hizmetinizdedir. Ortam uygunluğu ilaçlamanın temelini oluşturan unsurdur. Zira insan için zararlı olan böcekler doğa için faydalıdır. Tarım alanlarında toprağı havalandıran ve ölü bedenleri ile gübre olan böceklere en uygun yöntemler ile müdahale ediyoruz. Çevreci yaklaşımlarımız ile toprağa ulaşması mümkün olan böceklere karşı kovucu ilaçlar kullanıyoruz. Fakat bu mümkün değilse yerinde imha etmek zorundayız. Çünkü hiçbir böceğin hayatı sizinkinden değerli değildir.

Ev ortamında yapılan ilaçlama insan sağlığı için zararlı değildir. Fakat ilaçlama sonrasında ortamda durulması uygun değildir. Kullandığımız püskürtme yöntemi ev eşyalarınız ve bitkileriniz için herhangi bir risk oluşturmaz. Ev ortamında uyguladığımız yöntemler ile böcek ilaçlama işlemi uzun süreli etki sağlar. Hizmet kapsamımızda sizlere böceksiz bir ortam yaratmak için üst düzey çalışmalar yapıyoruz.

Ofis Böcek İlaçlama Hizmetimiz

Ofis ortamlarında ciddi rahatsızlık veren böceklerden etkili bir ilaçlama ile kurtulmak mümkündür. Özellikle tahtakuruları gibi böcekler ofis malzemelerine zarar vererek maliyet sorunları yaşatır. Aynı zamanda sağlığa olan zararları çalışanların motivasyon düşüşüne sebep olur. Doğrudan sağlık sorunları yaşatması ile birlikte ofis ortamında hem can hem de mala karşı ciddi tehditler oluşturur. Böcekler insan yaşamının olduğu her alanda zararlı ve tehlikelidir. Bu doğrultuda zararlardan kaçınabilmek için alınacak en doğru karar böcek ilaçlama hizmetinden faydalanmaktır.

Firmamız, çalışmalarında gösterdiği üstün performansı ile en etkili çözümleri sizlere sunar. Zira sektörel tecrübe ile kazanımlarımız azımsanmayacak derecede öneme sahiptir. Verdiğimiz hizmetlerdeki kalite anlayışımız bizi tanımlar. Kullandığımız en uygun kimyasallar ve ekipmanlar profesyonel ekibimiz tarafından ustalıkla kullanılmaktadır. Bu doğrultuda ofis ilaçlama işlerinizi bize emanet ederek en etkili sonuçları alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Ne Zaman Yapılır?

Zamansal olarak yaz kış bütün böcekleri görmek mümkündür. Alacağınız önlemlerde böcek ilaçlama ihtiyacınızda daima yanınızdayız. Soğuk kış aylarında genellikle çok sık böcek görülmez. Bunun başlıca sebebi soğuğa dirençsiz olmalarından kaynaklıdır. Fakat her böcek aynı etkiyi göstermez.

Yaz aylarında ise haşere ve böcek türleri oldukça artış gösterir. Bunun asıl sebebi sıcaklığın yumurta bırakmak için uygun olmasıdır. Bu doğrultuda her türden böcek her ayda görülebilir. Tahtakurusunu kış ve yaz ayalarında aynı miktarda görmek mümkündür.

Genellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan ilaçlama kapsamında her türlü böcek için zaman fark etmeksizin hizmetinizdeyiz. Böcekler varlığı ile tehlike kaynağıdır. Çünkü yaşadıkları bölgelerde haşerelere de davetiye oluştururlar. Böceklerle beslenen haşereler kısa sürede ortamı istila edebilir. Bu doğrultuda önlem alınmayan böcek sorunları daha büyük sorunlara yol açar. Uzun süre etkili ilaçlama hizmetimizden faydalanarak olası sorunların önüne geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları?

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde en iyi fiyat garantisi ile sizlerin hizmetindeyiz. Bölgesel olarak değişmeyen fiyat politikamızdan siz de faydalanabilirsiniz. Fiyatlar genel itibari ile verdiğimiz hizmet doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Özellikle sizin istediğiniz hizmet şekli fiyatı etkileyen unsurların başında gelir. İlaçlama yapılacak yerin durumu, kullanılacak ilaç miktarı, alan genişliği ve özel durumları göz önünde bulundurarak sizlere en iyi fiyatı veriyoruz. Alacağınız hizmette ihtiyaçlarınıza yönelik fiyat belirlenmektedir.

Firmamız çevreci yaklaşımlar ile doğa zararını en aza indirmeye çalışarak hizmetlerini sürdürür. Aynı zamanda vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile uzun süreli etkiyi sizlere sunuyoruz. Alacağınız hizmetin uygulama bölgesine göre fiyatlarımız değişmektedir. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Böcek ilaçlama hizmetini bizden alarak sizde haşere sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

Firma Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama işlemi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu doğrultuda en etkili sonuçların alınabilmesi için firma tercihi oldukça önemlidir. Firma tercihlerinde dikkat edilecek öncelikli husus müşteri memnuiyeti olmalıdır. Firmamız vermiş olduğu hizmetler ile yüzlerce mutlu müşteriye ulaşmıştır. Firma tercihlerinde öncelikli kriter müşteri yorumları olmalıdır. Alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgiye ulaşmak hakkınızdır.

Firma tercihlerinde firmaların kalitesini belli eden en önemli unsurlardan biri de web sitesidir. Bir firmanın yaptığı işe verdiği önemi web sitesinden anlaşılabilir. Hizmet detayları hakkında yeterli bilgiyi barındıran firma web siteleri bu konuda referans sağlar. Örneğin böcek ilaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgilere erişemediğiniz bir firmanın profesyonelliğini sorgulamanızda fayda var. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler web sitemizde mevcuttur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerde kalite önceliğimizdir. Kalite öncelikli çalışma disiplinimiz bizi rakiplerimizden ayırır. Sadece sektördeki değil, diğer çalışma alanlarını da yakından takip ediyoruz. Çünkü gelişen dünyada her sektör birbiri ile bağlantılı hale geliyor. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetlerde en iyisini amaçlıyoruz. İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında en iyi hizmeti vermek için profesyonel bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Makine ve endüstri sanayinin yakından takip ederek ekipmanlarımızı sürekli güncelliyoruz. Kimya sektöründeki gelişmeler ile kullandığımız ilaçları geliştiriyoruz. Gelişen dünyaya entegre tutumlarımız ile zamanın en iyi hizmetini vermeyi amaçlıyoruz. İlaçlama hizmeti verdiğimiz yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasına sizin de bizden kaliteli hizmet almanız bizi memnun eder.

Verdiğimiz profesyonel hizmet ile siz, sevdikleriniz ve çevre sağlığını korumak için çalışmalar yürütüyoruz. Kalite önceliğini kimliğimiz bilip çıktığımız bu yolda, haşere ve böceklere karşı en etkili yöntemler kullanıyoruz. Kaliteli ilaçlar, modern ekipman ve uzman ekibimiz ile böcek ilaçlama konusunda hizmetinizdeyiz.

 

 

Evinizde böcek görüyorsanız ve ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, bizlere şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Firma olarak bizler, şikâyet ettiğiniz haşere türüne göre ilaçlama yöntemi yaparız. En doğru ve etkili ilaçlarla sistemli şekilde çalışma yapmaktayız. Ayrıca ikinci bir ilaçlamanın gerekli olup olmadığını size aktarırız. En iyi böcek ilaçlama şirketi olarak profesyonel deneyimli yaklaşımlarımız ile size hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Böcek sorunundan kurtulmak için en etkili yöntemi kullanmak önemlidir. Çünkü böcekler dirençli canlılardır. Bu sebeple amatör ilaçlama hizmeti veren firmalardan hizmet almak sorununuzu çözmez. Ayrıca her böcek türünün farklı özellikleri var. Bu türleri en etkili tekniklerle yok etmek profesyonel firmalar için kolaydır. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında yer alan Aybars Temizlik sağlık dostu böcek ilaçları ve tecrübesiyle size en etkili hizmeti sunar.

Evinize giren haşere ve böceklerden kurtulmanız için internette çok fazla fikirler var. Karbonat serpme, tarçın dökme gibi yöntemlerin pek işe yaramadığını söyleyelim. Eğer yaşam alanınızda hamam böceği, kuş biti, tahtakurusu, gümüşçün, çıyan, akrep gibi canlılara rastladıysanız mutlaka ilaçlama firmasını aramalısınız. İlaçlama firması evinize gerekli ilaçlamayı yapar. ‘Eve giren böceklerden nasıl kurtulurum?’ sorunun cevabı için firma olarak bizleri arayın. Evinize giren haşere problemlerinizi en etkili şekilde çözerek memnuniyetinizi sağlarız.

Genel olarak fiyatlar firmaların verdikleri hizmete bağlı olarak değişmektedir. Özellikle müşterinin ilaçlama konusunda istediği hizmet şekli fiyatı etkilemektedir. Başka bir deyişle firmanın ilaçlama yapacağı yer, ilaç miktarı ve diğer özel durumlar fiyatta etkili olacaktır. Bunlara ek olarak şunu belirtmek isteriz. Firmamız böcek ilaçlama fiyatları konusunda ihtiyaçlarınıza göre en uygun fiyatı belirler. Bu konuda bizimle iletişime geçerek bilgi alınız.

İlaçlama sonrası evinizin kapalı kalma süresi aile bireylerinize göre değişecektir. İlaçlama hizmeti için randevu alırken evcil hayvanınız varsa bunu bildirmeniz gerekir. Aybars Temizlik Firması olarak ‘İlaçlamadan kaç saat sonra eve girilir?’ sorusuna şu şekilde cevap verelim. Bu süre evinizdeki böcek türüne, kullandığımız kimyasala göre değişiklik gösterir. Ayrıca evinizdeki bireylerden solunum rahatsızlığı olan biri veya gebelik durumu olan biri varsa yine süre değişecektir. Kısacası kokusuz ilaçlamada ortalama 1 veya 2 saat eviniz kapalı kalmalıdır. Kokulu ilaçlamada 4 veya 6 saat evinizi kapalı tutmalısınız.

Evinize yapılan ilaçlamanın türüne göre temizlik şartlarınız değişir. Kokusuz ilaçlama yönteminde 3 veya 7 gün duvar diplerinde ıslak temizlik yapmayın. Böylece ilaç etkisini daha iyi gösterir. ‘İlaçlama yapılan ev nasıl temizlenir?’ sorusunu kokulu ilaçlama yöntemi için cevaplayalım. Kokulu ilaçlamada ise evinizi kapalı tuttuktan sonra havalandırın. Daha sonra temizliğe başlayın. Bu tür ilaçlamada evin temizliği sorun olan böcek türü ve yaptığımız ilaçlama yöntemine göre değişecektir. Bizlerden kokulu ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, temizlik şartları hakkında bilgi alınız.

Yaşam alanlarında olan haşereler hastalık yayarlar. Ayrıca bazı haşerelerin ısırma veya sokma özellikleri vardır. Bu sebeplerle ilaçlama yapmak zararlı değil yararlıdır. Aybars Temizlik olarak kullandığımız ilaçlar sizin ve aile üyelerinizin sağlığına zarar vermez. Mutfak dolaplarınız içinden çıkan hamam böceklerinin zararlarından korunmak için ilaçlama yapmanız önemlidir. ‘Ev ilaçlama zararlı mı?’ sorusu kapsamında şunu söyleyelim. Sağlığınıza zarar vermeyecek ilaçlama için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Evinizde böcek sorunu varsa ilaçlama hizmeti için bize ulaşın. Çünkü firmamızın kullandığı kimyasallar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Eğer evinize ileri düzey ilaçlama gerekiyorsa, firma olarak kullandığımız bu tür kimyasallar da bakanlık onaylıdır. Aybars Temizlik olarak şikâyet ettiğiniz haşere türüne göre ilaç seçimi yapmaktayız. Son olarak ilaçlama öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gereken hususları sizlere açıklıyoruz.

Firmaların ilaçlamada birinci kalite özel ilaçları kullanması önemlidir. Aynı zamanda bu ilaçların insan ve bitki sağlığına zarar vermemesi gerekir. En iyi böcek ilacı Bakanlık onaylı olup, sağlık dostu olan kimyasallardır. Ayrıca bu ilaçlar, öldürücü özelliğini sadece böceklere karşı göstermelidir. Aybars Temizlik olarak en etkili ilaçları böcek sorununuzdan kurtulmanız için kullanıyoruz.

YouTube video