Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Binaların dış cephe temizliği, profesyonel anlamda yapılmalıdır. Dış cephe cam temizliği işleminin düzenli şekilde yapılması, daha estetik görünüme sahip yerler elde etmenize katkıda bulunur. Dış kaplamalarda farklı malzeme yapıları bulunmaktadır. Kompozit, cam, alikopat olarak sıralanabilir. Mevcut malzemeye özel olarak, temizlik türü de farklı olmalıdır.

Profesyonel dış cephe cam temizliği için kullandığımız temizlik malzemeleri:

 • Sepetli vinç ya da platform,
 • Endüstriyel şekilde kurulan dağcı ekibi,
 • Dış cephede kullanılan temizlik makinesi,
 • Makaslı ya da eklemli platform,
 • Örümcek platformlar şeklindedir.

Aybars Temizlik firması olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunuyoruz. Gerek evinizde gerek işyerinizde; yaşadığınız alanın prestijli görünümünü korumak istiyorsanız temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Nedir?

Dış cephe cam temizliği, son zamanlarda oldukça gelişmiştir. Bunun asıl nedenleri arasında, inşaat sektörünün hızlı şekilde büyümesi yer alır. Aynı zamanda hızlı imalatlar da bu sektörü etkilemektedir.

Dış cephe cam silme işlemleri, profesyonel anlamda yapılmalıdır. Bu işi yapan kişilere, tarafımızca öncesinde eğitim verilmektedir. İş güvenliği kazalarını en aza indirmek adına, personellerin eğitimli olması oldukça önemlidir.

Dış cephe cam temizliği şirketleri, işlem esnasında farklı malzemelerden yardım almaktadır. Ekipmanların tümünü, mevcut dış cephenin yapısına bağlı olarak seçmeleri gerekir.  Yapılan çalışmalar amatör kişiler tarafından yapılırsa cephede bozulmalar ya da solmalar olabilir. Bu durum, kötü görünüme neden olur. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız adına Aybars Temizlik olarak sizlere en profesyonel şekilde hizmet sunmaktayız. Referanslarımız ve demolarımız ile bu alandaki uzmanlığımızı kanıtlamaktayız.
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Dış cephe cam temizliğinin yapılması, risk içeren bir iş kolu olarak öne çıkar. Bu noktada tüm araç ve gereçlerin işinde uzman kişiler tarafından sürdürülmesi gerekir. Mutlaka uygun güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Bu şekilde, iş kazalarının önüne geçilmiş olunur.

Gerekli tedbirler, mutlaka uzman kişiler tarafından kontrol edilmelidir. Dış cephe cam temizliği öncesinde keşif yapılması gerekmektedir. Bu keşif sonucunda:

 • En son temizliğin ne zaman yapıldığı,
 • Dış cephenin mevcut durumu,
 • Çevrenin durumu tarafımızca değerlendirilir.

Dış cephe cam temizliği işlemlerine geçmeden önce binanın mevcut durumunu değerlendiririz. Bu sayede tüm adımları sistematik bir şekilde planlarız.
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizlik Fiyatları

Dış cephe temizliği fiyatları, temizletmek istediğiniz binanın dışına bağlı olarak değişir. Binanın genişliği ve yüksekliği gibi noktalar, bu noktada belirleyici olur. Fiyatlardaki diğer belirleyici etkenler;

 • Binanın büyüklüğü,
 • Binanın yüksekliği,
 • Kullanılacak ekipman çeşitleri,
 • Kullanılacak temizlik kimyasalları,
 • Çevre şartları şeklindedir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliğinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dış cephe cam temizliği, profesyonellik gerektiren bir alandır. Bu açıdan bizleri tercih etmeniz, daha kaliteli hizmet almanıza katkı sağlayacaktır. Daha önce tamamlamış olduğumuz projelere istinaden, dış cephe cam temizliğinde tecrübe sahibi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Piyasada temizlik hizmeti veren ancak profesyonel olmayan birçok işletme bulunmaktadır. Sizlere göstereceğimiz referanslar, bu alanda ne kadar yetkin olduğumuzu bir kez daha kanıtlayacaktır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız ve personellerimizin güçlü iletişim becerileri sayesinde tüm temizlik hizmetlerimizde etkili ve planlı bir çalışma yürütmekteyiz.

Çalışanlarımızın alanında uzman kişiler tarafından oluşması bu alana olan hakimiyetimizi kanıtlar niteliktedir. Çalışanlarımız işine değer veren ve daima müşteri memnuniyetini önceleyen kişilerden oluşmaktadır. Tüm çalışanlarımızın iş sağlığı belgesi bulunur. Çalışan kadromuz,  dış cephe temizliğinde oldukça tecrübeli kişilerdir. Rutin aralıklarla gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimiz ile çalışanlarımızın mevcut bilgilerini günceller ve bu sayede sizlere başarılı bir hizmet sunmalarını sağlarız.

Hem iş ile ilgili detaylara hem de çalışan profiline baktığınızda, üst düzey temizlik hizmetini sizlere ulaştırdığımızı net olarak görebilirsiniz. Bu meslekte yıllardır kaliteyi ve memnuniyeti önemsiyoruz. Bu açıdan, işimiz ile ilgili detaylara oldukça önem veriyoruz. Dış cephe fiyatlandırmasında, kaliteli hizmeti uygun bütçe dahilinde sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Profesyonel Hizmeti Sizlere Sunuyoruz

Bahsi geçen tüm kriterleri göz önünde tutarak, kaliteli hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Dış cephe cam temizliğinde en doğru adres olan firmamız, 7/24 ulaşılabilir olması ile müşteri memnuniyetini daima önde tutmaktadır. Aybars Temizlik olarak, yılların tecrübesini size daha iyi hizmet verebilmek adına kullanıyoruz.

Çalışanlarımızın tüm evraklarının eksiksiz olması ve her birinin alanında uzman kişilerden oluşması da verdiğimiz hizmetin değerini kanıtlar niteliktedir. Dış cephe cam temizliği, işinin ehli kişiler tarafından yapılması gereken kapsamlı bir iştir. Bu alandaki en deneyimli personellerimizi, sizin için görevlendirmekteyiz.

Dış cephe cam temizliğinin belirli rutinler çerçevesinde yapıldığının farkındayız. Her zaman ulaşılabilir olmamız, bu noktada profesyonel hizmeti her daim mümkün kılar.

Hizmet bölgelerimiz, İstanbul içerisinde olup sizler için ayrıcalıklı temizlik faaliyetlerini sorunsuz olarak yürütürüz. Aybars Temizlik olarak İstanbul temizlik firmaları arasında güçlü imajımız; işimize değer veren çalışma prensiplerimiz ile daima sizlerin yanındayız.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Dış Cephe Cam Temizliği

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66