Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği, son derece kapsamlı ve profesyonel bir çalışmayı gerektirir. Çalışma ortamının temizliği özellikle büyük çaplı fabrikalarda iki açıdan önem taşır. Bunlardan ilki, çalışanların motivasyonlarının yükselmesi; bir diğeri çalışan sağlığının korunmasıdır. Fabrika temizliğinde en güvenilir hizmet için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika temizliğinde özel malzemeler ve dezenfektan yardımları ile en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Uzman ve eğitimli ekibimiz, fabrikanın temizlik ihtiyaçlarını belirler ve buna uygun planlamalar yapar. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimizi memnun etmek adına günün her saati sizler için çalışırız.

Hizmet bölgelerimiz, İstanbul içinde yer almaktadır.
Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliğini Nasıl Yaparız?

Fabrika temizliği sürecini:

 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fabrika keşfi yapılması,
 • İlgili personellerin periyodik plan çıkarması,
 • Fabrika keşfinin ardından fiyat ve planın çıkarılması,
 • Fiyat konusunda anlaşmaya varılması,
 • Fabrikanızın boş olduğu uygun bir gün için anlaşma sağlanması, randevu oluşturulması,
 • Uzman çalışanlarımızın sağlık belgelerinin size iletilmesi,
 • Temizlik esnasında gerekli olan malzemelerin temini,
 • Fabrikalar için özel olarak üretilen dezenfektanların temini,
 • Özel üretimli temizlik malzemeleri ile fabrikanın temizlenmesi aşamaları ile gerçekleştiririz.

Fabrika Temizliği

Uzman Ekip Yardımıyla Fabrika Temizliği

Sektörde deneyimli olmamız, bu alanda başarılı olmamızın en önemli noktalarından birisi olarak öne çıkar. Fabrika temizliğini yapan kişiler, mutlaka alanında uzman olmalıdır. Hem çalışanlarınızın sağlığı hem de fabrikanızın genel görünümü adına bu nokta oldukça önemlidir.

Hem zemin temizliğinde hem de fabrika dış cephe temizliğinde kullanılan malzemeler insan sağlığına zarar veremeyecek formda olmalıdır. Fabrika temizliği, bu şekilde güvenli bir hal alır. Kullanılan temizlik ürünleri, her fabrika için uygun değildir. Bu açıdan bilgili kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. İş öncesinde ya da sonrasında her türlü sorununuzda yanınızda yer alır ve en kapsamlı çözümleri sizlere sunarız.
Fabrika Temizliği

Fabrika Zemin Temizliğini Nasıl Yaparız?

Fabrika temizliği içinde en önemli noktalardan birisi zemin temizliğidir. Buna ek olarak, mevcut ekipmanları kullanacak uzman ekibe de ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler için en profesyonel fabrika temizliğini, ihtiyacınız olan ekipmanlar dahilinde sunmaktayız. Eğitimli ve uzman kadromuz, sizlere en iyi şekilde yardımcı olur. Kullanılan ekipmanların tümünün, düzenli aralıklarla temizliğini ve bakımını yaparız.

Zemin temizliği:

 • Temizlenecek alanın tespiti,
 • Bu alan için kullanılan ekipmanların tespit ve temini,
 • Zemine uygun olarak makine başlıklarının ayarlanması,
 • Hızlı ve pratik uygulamaların bir araya gelmesi aşamalarından oluşmaktadır.

Etkili Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği konusunda gerekli desteği almanız, oldukça önemlidir. Fabrikanın iç temizliği konusunda, uygun ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Aynı zamanda sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanmaktayız. Malzemelerin sağlığa zarar verici içerikte olmaması, gönül rahatlığı içinde bu hizmeti almanıza imkan sağlar. İşletmeler için malzemeleri kendimiz temin ederiz. Bu sayede etkili bir temizlik için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur.

Malzemeleri ile birlikte gelen ekibimiz, tüm temizliği hızlı şekilde yapar. Fiyatlar, aldığınız hizmete bağlı olarak değişiklik gösterir. Dış cephe temizliğinde de sizlere aynı şekilde hizmet sunmaktayız. Yüksek camların silinmesine ek olarak, uygun donanımları kullanmak temizlik faaliyetlerinde oldukça önem taşır.

Ekiplerimiz, kafanızda yer alan tüm soruları cevaplar.
Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliğinde Gerekli Olan Malzemeler

Fabrika temizliği, profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde, etkili ve kesin bir temizlik elde edemezsiniz. Bunun yanında, profesyonel destek almanız, işlerinizin çok kısa süre içinde bitmesine destek sağlar. Çalışan sağlığı için rutin fabrika temizlikleri oldukça önemlidir. Bu temizlik işlemleri, hem çalışan motivasyonunuz hem de üretim sürecinizin sekteye uğramaması adına gereklidir.

Ülkemiz genelinde fabrika temizlikleri, bu işi profesyonel olarak yapan firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu açıdan, hizmet aldığınız firmayı iyi seçmeniz gerekir. Özellikle kullandıkları ekipmanların fabrikanız ile uyumu oldukça önemlidir. Fabrika temizliğinde farklı makinelerden yardım almanız gerekir. Bu alanda en iyi destek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aybars Temizlik olarak tüm temizlik çalışmalarında size profesyonel destek sağlarız.

Fabrika Temizliğinin Periyotları

Fabrika temizliği, belirli periyotlar dahilinde yapılmaktadır. Bu bağlamda incelendiğinde, fabrika temizliğinin dikkatli şekilde yapılması gerektiği söylenebilmektedir. Fabrikada düzenli şekilde temizlik yapılması demek, sürekli olarak hijyenik bir çalışma ortamına sahip olmanız anlamına gelir. Bu şekilde çalışanlarınız için ortamın hijyen koşullarını üst düzeyde sağlamış olursunuz. Temiz ve hijyenik bir çalışma ortamı, çalışanların motivasyonunu yükseltir. Aynı zamanda çalışma performanslarına yansır.

Temizlik faaliyetinin alanında uzman kişiler tarafından, koordineli şekilde yapılması önemlidir. Bu sayede, fabrikanın hangi bölümlerinin temizleneceği ve hangi bölümlerinde temizlik yapmanın mümkün olmadığı ortaya çıkar.

Fabrikalarda Temizliğin Önemi

Sanayi inkılabının ardından, atölyeler yerini fabrikalara bırakmıştır. Bu tür büyük ölçekli işletmeler artmış ve birçok insan iş imkanına kavuşmuştur. Fabrikalar üretim faaliyetleri açısından, seri üretim olanağına sahip olmaları ile dikkat çeker. Fabrikalar, makineler ile donanan üretim tesisleridir.

Bu açıdan bakıldığında, gün içinde oldukça hareketli olan fabrikaların temizliğine büyük önem verilmelidir. Aybars Temizlik olarak  İstanbul hizmet bölgemizde profesyonel fabrika temizlik işlemlerini sizler için mümkün hale getiriyoruz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Fabrika Temizliği

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66