İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, ev ve işyeri temizliğinden farklı olarak daha komplike gerçekleştirilmektedir. İnşaat sonrası mevcut alanda inşaat kalıntıları alanı kullanmanıza engel olur. Bu açıdan yapılan temizliğin oldukça profesyonel olması gerekir. Aksi takdirde, istenen sonucun alınması oldukça zordur.

İnşaat sonrası ev ve işyerlerindeki, kir ve lekeleri çıkarmak için özel kimyasallardan yararlanıyoruz. Ayrıca, kullandığımız malzeme ve ekip çalışması da daha pratik bir temizlik sağlanması adına oldukça önemlidir. Ek olarak, gerekli tüm temizlik malzemelerini siz sağlayabileceğiniz gibi bizden talep etmeniz sonrasında dilediğiniz inşaat sonrası temizliğe hızlı bir şekilde başlarız.  İnşaatı tamamlanan ev ya da işyeri kullanılmadan önce, mutlaka iyi bir şekilde temizlenmelidir.

Eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile yaptığımız çalışmalar sonucunda inşaat sonrası eviniz kısa süre içinde temizlenir. Sizler de hızlı şekilde yeni yuvanızda yaşamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm bu süreçte talep ederseniz gerekli temizlik malzemeleri ve kimyasal ürünleri sizler için biz sağlayabiliriz. Bununla birlikte, dilerseniz sizler de temin edebilirsiniz.
Referanslarımız

İnşaat Sonrası Ev Temizliğinde Profesyonel Hizmet

İnşaat sonrası evler, oldukça dağınık ve kirli bir görünüme sahiptir. Bu açıdan, temizlik öncesinde iyi bir planlamanın yapılması önemlidir. Alanında uzman ekiplerimiz inşaatın yarattığı kötü görünümünü ortadan kaldırmak adına, sizler için en iyisini yapmak adına çalışmalarını yürütür. Bu alandaki tecrübemizden faydalanmak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik esnasında kullandığımız özel kimyasallar ve malzemeler, oldukça verimli şekilde temizlik yapmamıza imkan sağlar. Ayrıca evin detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyması, inşaat sonrası temizlik rutininizi önemli ölçüde belirler. İnşaatların yarattığı kirliliğin engellenmesi, yalnızca profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sağlanabilmektedir. Lekelerin çıkarılması için hangi kimyasalların kullanılacağına karar verilmesi, temizlik rutinleri üzerinde belirleyici olarak öne çıkar.

İnşaat sonrası temizlik ayrıntıları, evin büyüklüğüne göre farklı şekillerde olur. Ek olarak, temizlik esnasında, mutlaka profesyonellerden yardım almalısınız. İnşaat sonrası ev temizliği kapsamında: Sizler için gönderdiğimiz profesyonel ekip, etkili temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları ile başarılı sonuçlar elde ederler.

Üst düzey müşteri memnuniyeti ile dilediğiniz zaman yanınızda yer almaktayız.
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Evlerin Temizliği

İnşaat sonrası temizlik esnasında, evlerinizin:

 • Cam ve çerçeveler,
 • Kapılar ve duvarlar,
 • Mutfak ve banyo,
 • Zeminler olmak üzere evin tamamını profesyonel bir şekilde temizlemekteyiz.

Detaylı ve profesyonel temizlik ile dilediğiniz temizliğe kısa süre içinde kavuşabilirsiniz. Bu konuda eğitimli olan profesyonel ekibimiz, inşaat sonrası evde oluşan kir ve tozları arındırır. Evleri yaşanabilen alanlara çevirir.
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizliğini Nasıl Yaparız?

Yeni bir ev aldığınızda ya da taşınmaya karar verdiğinizde sıklıkla temizliğin nasıl olacağı hakkında düşünürsünüz. Ayrıca, ev eşyalarının nakliyesi ve yerleştirilmesi bir yana, evin temizliğinin nasıl olacağı da ciddi bir sorun olarak karşınızda durur. Evinizin inşaatı yeni bitmişse bu durum daha korkutucu bir hal alır. Ayrıca, uzman kadromuzla sizleri bu sorundan kurtarmak için her zaman yanınızda yer almaktayız.
Taşınacağınız evin büyüklüğüne göre temizlik yöntemleri de farklılık gösterir. İhtiyaç olan malzemeleri ve ekipmanları sizin için temin etmekteyiz. İnşaat sonrası temizlik işlemleri için dikkat ettiğimiz noktalar şu şekildedir:

 1. Taşınacağınız Evde Su ve Elektrik Olduğundan Emin Oluruz

Su ve elektrik olmadığında, işler çıkmaza girer. Temizlenecek alan ışığı ve suyu olan bir yer olmalıdır. Bu noktada temizlik işlemleri öncesinde evinizdeki su ve elektriğin olduğundan emin olmalısınız.

 1. Uygun Malzeme Seçimi

Malzemeleri kendiniz temin edebileceğiniz gibi sizin için işleri kolaylaştırarak biz de tedarik edebiliriz. Ek olarak, inşaat temizliğinin malzeme ve ekipmanları diğer ev temizlik malzemelerinden farklıdır. Temizlik sırasında kullandığımız malzeme ve ekipmanlar:

 • Yer kazıma aparatı,
 • Yer kazıma jileti,
 • Cam kazıma aparatı,
 • Cam kazıma jileti,
 • Yıldız tornavida,
 • Mikrofiber temizlik bezi,
 • Mop bezi ve aparatı,
 • Temizlik malzemeleri şeklindedir.
 1. Dip Köşe Detaylı Temizlik

İnşaat sonrası temizlik kapsamında tüm alan kapsamlı ve profesyonel bir şekilde temizlenmektedir.

 1. Dış Cephe Temizliği

Temizlik kapsamında ilk olarak dış cepheden başlarız. Camda bulunan tüm etiketler ve kirler, cam jileti ile iyice kazınmalıdır. Jiletler, bu iş için özel olarak üretildiğinden, herhangi bir çizme yapmaz.

 1. Mop Yardımıyla Evin Tüm Toz ve Kirini Alırız

Duvarlar tozlu ve kirli olduğunda yaklaşık olarak 50’lik boyutlarda olan bir mop yardımı ile temizliği gerçekleştiririz. Ardından, koridor ve duvarların tozunu alırız. Sonrasında mutfak ve raflardan devam ederiz.

 1. Tüm Radyatör Peteklerini Detaylı Şekilde Temizleriz

Petek temizliğine ayrıca önem vermekteyiz. Evin içerisinde bulunan tüm petekler kapsamlı ve detaylı bir şekilde temizlenir.

 1. Zemin Temizliği

İnşaat kalıntılarını tamamen temizledikten sonra son olarak zemin temizliğini gerçekleştiririz. Kalan tüm süprüntülerden arındırılır zeminler ve eviniz tamamen kullanıma hazır hale getirilir.

Aybars Temizlik olarak sunduğumuz inşaat sonrası temizlik kapsamında hizmet bölgelerimiz, İstanbul içinde yer almaktadır.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66