Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama, temizlik yapılan evlerde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisidir. Aybars Temizlik olarak sunduğumuz etkili hizmet kapsamında yıkamanın aşamalarını, genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Koltuk üzerine dezenfekte olan suyu püskürtürüz.
 • Koltuğun komple ıslanmasını sağlarız.
 • Koltuk yüzeyinin derinine nüfus etmesi adına, bir süre bekleriz.
 • Beklenen süre zarfında, koltuk çözünmeye başlar.
 • Geride sadece sabit olan lekeler kalır.
 • Koltuktaki sabit lekenin türüne bağlı olarak, uygun ilaçları kullanırız.
 • Bu ilaçlar, koltukların dokularına zarar vermeyen türden olmalıdır.
 • Son aşamada, koltuk yüzeyini komple suyundan arındırırız. Bu şekilde nemli bir hale gelir.

Hijyenik koltuk temizleme hizmeti, evinizi ferah bir alan haline getirir.
Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetinden her yıl düzenli olarak yararlanmalısınız. Çünkü yaşam alanlarınızı bu işlem ile daha hijyenik ve temiz hale getirebilir; yaşam alanınızı bakteri, kir ve tozdan arındırabilirsiniz.

Tecrübeli personelimiz, daha temiz alanlarda yaşam sürmeniz adına, sizlere yardımcı olmaktadır.  Temizlik boyunca kullandığımız tüm leke ilaçları, mikrop ve bakteri kırıcı özelliklere sahiptir. Kimyasal kalıntıları olmadığından, sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmaz.

Koltuklarınız kirlenince hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkar. Bu görünümü gidermek adına koltuklarınızı yıkatmanız iyi bir seçimdir. Koltuk yıkama sonrasında mobilyalarınız ilk günkü kadar temiz bir görünüme kavuşur. Evdeki araç ve gereçler yardımı ile koltuklarınızı derinlemesine temizlemek mümkün değildir. Mutlaka alanında uzman olan şirketlerden yardım almanız gerekir. Aybars Temizlik olarak bizimle iletişime geçerek evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız tüm koltukları derinlemesine temizletebilir; güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Fiyatları

Kirlenen koltuklarını temizlemek için koltuk yıkama hizmetini profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz. Bunun için uzman ekiplerimiz dilediğiniz zaman sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamızın koltuk yıkama fiyatları ise çeşitli etkenlere göre değişir. Koltuk yıkamanın fiyatları, koltuğun:

 • Büyüklüğü,
 • Genişliği,
 • Malzeme cinsi,
 • Kenar yapısı gibi konulara bağlı olarak tarafımızca belirlenir.

Koltuk yıkamanın fiyatları hakkında en net bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Koltuk Yıkama

Koltuk Temizleme ve Yıkama Hizmetimizde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Koltuklarınızın yıkanmasını ve tertemiz olmasını istiyorsanız koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Daha önce firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin yorumlarına bakarak ve referanslarımızı inceleyerek çalışma şeklimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Koltuk yıkarken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan birisi, doğru deterjan kullanımıdır. Yanlış deterjan kullanımı, koltuğunuz için yeterli gelmez; lekeler üzerinde etkili temizleme sağlamaz. Yıkama ve kuruma sonrasında, yanlış yıkama sonucu kötü görüntüler ortaya çıkabilir.  Aynı zamanda bu, koltuklarınızın döşemelerini de olumsuz anlamda etkiler. Döşeme koltukların yıpranması, koltuğunuzun eski görünmesine neden olur. Koltuklarınızın yıpranmadan temizliğini sağlamak istiyorsanız koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilir ve sorunsuz temizlik hizmetinin keyfini tertemiz koltuklarınız ile yaşayabilirsiniz.

Komple Koltuk Yıkama

En iyi hizmeti alabilmek için koltuk yıkama komple hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aybars Temizlik olarak sizler için sorunsuz ve etkili temizleme işlemini mümkün kılıyoruz. Disiplinli, profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımız koltuklarınızın ihtiyacı olan temizlik işlemleriniz aşamalar halinde gerçekleştirir.

İlk olarak koltuğunuzun hangi kumaş yapısına sahip olduğu tespit edilir. Sonrasında kumaş üzerindeki lekeler ve kirler tespit edilir ve en uygun temizlik malzemeleri seçilir. Koltuk temizleme ve yıkama işlemlerimizde koltuklarınızda herhangi bir solma ya da yıpranma ile karşılaşmazsınız. İşlemlerimiz kademeler halinde ve titizlikle sürdürülmektedir.

Evinizin ya da ofisinizin içinde hijyenik ve temiz koltuklara yer vermek istiyorsanız Aybars Temizlik olarak size ayrıcalıklı temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

İstanbul Koltuk Yıkama

Evde koltuk yıkama hizmeti verirken kullandığımız teknikler farklılık gösterir. Koltuk yıkama hizmeti veren temizlik firması olarak tek amacımız, daha çok çaba ile size daha iyi hizmet sunmaktır. Koltuklarınızı özenli şekilde yıkar, sonrasında sizlere teslim ederiz. Bu işlemler esnasında, her zaman özenli bir şekilde çalışırız. Güvenilen ve başarılı ekibimiz, eskisinden daha yeni görünen koltuklara sahip olmanızı sağlar.

Bize emanet ettiğiniz koltuklarınızda aklınız kalmayacak. Uzman ekibimiz, koltuklarınızın en iyi şekilde temizlenmesi adına sizlere yardımcı olur. Koltuklarınız ilk aldığınız parlaklığına kavuşur.  Koltuk yıkama işlemi, dilerseniz yastıklarını da kapsar. Bu şekilde daha detaylı bir temizlik yaparız. Uygun fiyatlı temizliği, her zaman sizlere ulaştırırız.

Çekyat Yıkama

Çekyatlarınızın temizliği, genişliğinden dolayı zordur. Bu noktada, memnun kalacağınız bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koltuklarınızı en iyi görünüme kavuşturmak adına, profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Sağlıklı ve temiz ortamlarda, en iyi ve uygun çekyat yıkama hizmetini sizlere sunarız.  Tecrübeli kadromuz, tüm ihtiyaçlarınızı belirler ve buna uygun bir plan hazırlar. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız, koltuk yıkama alanında istediğiniz hizmeti sizlere sunmaktadır.

Koltuk yıkamada kullandığımız malzemeleri kendimiz temin ederiz. Bu şekilde, sizler için ekstra bir iş yükü olmaz. Sizlere sadece, temizlenen koltuklarınızın keyfini sürmek kalır.

Hizmet bölgelerimiz, İstanbul içinde yer almaktadır.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Koltuk Yıkama Şirketi

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66