Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Sağlıklı olmak ve sağlığımızı koruyabilmek için temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri önemlidir. Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri sayesinde yaşadığınız alanlar temiz kalır ve sağlığınız konusunda endişe duymazsınız.

Dezenfeksiyon işlemleri sayesinde bakteri, virüs ve mikrop gibi zararlı canlılardan uzaklaşmış oluruz.

Temizlik birçok kişinin günlük hayatında yaptığı bir eylemdir. Gerekli olan malzemeler kullanılarak kirli bölgenin silinmesi, yıkanmasıyla kalıntılardan, pis kokudan ve kirlerden arınma işlemidir. Birçok kişi tarafından bilinmeyen diğer temizlik aşaması ise sanitize etme ve dezenfeksiyondur. Sanitize etmek yüzeyde mevcut olan bakteri sayısını en aza indirmek için yapılan çalışma iken dezenfeksiyon ise yüzeyde olan mantar, bakteri ve virüslerden uzaklaşmak ve etkisiz hale gelmesi için yaptığımız çalışmalardır. Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri sayesinde yapmış olduğumuz temizliğe hijyen eklenir ve daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olursunuz. Bu yüzden firmamız bünyesinde alacağınız her bir hizmet size kısa sürede olumlu etki sağlar.

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Aşamaları

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Aşamaları

Dezenfeksiyon işlemlerini tüm bölge ve yüzeylere uygulamaktayız. Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri aşamaları içinde ilk adım olarak temizlenecek alanı kontrol ederek uygun temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Bu temizleme ürünleri sayesinde alandaki kirlerden kurtulmak ilk amacımız. Temizleme işlemi ardından dezenfektan ürünleri ile dezenfekte işlemine geçiyoruz. Yüzeye uyguladığımız dezenfektan ürünün mikropları öldürmesine izin vererek temizliğe devam ediyoruz. Bu işlem kısa bir sürede tamamlanıyor. İşlem için uygun olan dezenfektan ürününün seyreltme oranı, gerekli görülen bekletme süresini önemsiyor ve kesin öldürme imkânı sunan kimyasal çözeltilerden destek alıyoruz.

Dezenfekte işlemlerinde kullandığımız ürünlerin orijinal olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca kullanım talimatlarına uyarak en verimli sonucu alıyoruz.

Tuvalet ve mutfak başta olmak üzere hijyenin en üst seviyede olması gereken yerlere sıklıkla dezenfeksiyon işlemi yapmak gerekir. Çünkü buralar insanların yoğun olarak kullandığı yerlerdir. Özellikle tuvalet alanı mikropların yaşadığı yerler olduğu için ekstra bir hijyen gerekir. Bundan dolayı Aybars temizlik olarak size her alanda hijyen sunmak için alanında uzman ekibimizle çalışıyoruz.

Profesyonel Yüzey Dezenfeksiyon İşlemlerimiz

Dezenfektan ürünlerimiz; yüzeyde bulunan bakteri, virüs ve mikropları gıda ile temas eden yüzeylerde neredeyse bir dakika içinde, gıda ile temas etmeyen yüzeylerde ise neredeyse beş dakika içinde büyük oranda etkisini azaltır ve virüsleri yok eder.

Mikroplardan kurtulma işlemi kişilerin tek başına yapacağı bir olay değildir. Bu işlem profesyonellik gerektirir. Ev imkânlarında yapılan dezenfeksiyon işlemi bir yere kadar etkili olur. Sizler alanın temizlendiğini düşünseniz de işler öyle değildir. Aybars Temizlik, bu konuda sizlere yardım etmek için vardır.

Dezenfektanların mevcutta bulunan kir ve kalıntıları temizlemesi için kullanım kurallarına uymak gerekir. Firmamız, tüm bu kurallara uyarak işlemi gerçekleştirir. Seyreltme oranı ve bekletme süresi dikkat ettiğimiz kurallardandır.

Kullanım alanlarına göre dezenfektan kullanımı değişiklik gösterir. Örneğin, ortak kullanılan alanlar ile kişisel alanlar farklı bekleme süreleri ve işlemleri gerektirir. Özellikle, herkesin her ürüne dokunduğu ofis gibi alanların dezenfekte işlemi hassas bir şekilde takip edilir. Çalışan kişilerin temiz ortamda çalışmasına özen gösteririz.

Dezenfekte işlemlerimizde bazı durumlarda sıvı temizleyiciler ve mikro fiber bezler kullanırken bazı durumlarda da buhar yöntemini kullanmaktayız. Her iki yöntemde de amaç yüzde yüz sağlıklı bir ortam yaratmaktır. Tüm alanların temizliği için yüzey profesyonel dezenfeksiyon işlemleri yapan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yüksek Riskli Yerlerde Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

Yüksek Riskli Yerlerde Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

Günlük hayatımızda bulunduğumuz ve gitmiş olduğumuz bazı yerler mikrop, bakteri ve virüs bakımından oldukça tehlikelidir. Bu yerlerin başında endüstriler, eğitim kurumları, sağlık hizmetleri ve konaklama tesisleri gelir. Bu gibi yüksek riskli yerlerde profesyonel dezenfeksiyon işlemleri oldukça önemlidir.

Endüstriler, eğitim kurumları, sağlık hizmetleri ve konaklama tesislerinde bulaşıcı hastalık olması ve yayılması açısından daha riskli bölgelerdir. Bu gibi yerlerde hastalıkların önüne geçmek ve yok etmek için düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Yine yoğun trafik alanlarında, temasın çok olduğu eşyalarda dezenfeksiyon, insan sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Herkesin ortak kullandığı kapı ve kapı kolları, ışık anahtarları ve lavabo muslukları bir numaralı mikrop yuvalarıdır. Bu alanlarda hijyeni sağlamak zor gibi görünse de firmamız için bu işlem tabiri caizse çocuk oyuncağıdır. Bu işlemde Aybars Temizlik şirketine güveniniz tam olsun. Çünkü alanında uzman ekiplerimiz temizlik öncesi tüm alanları taradığı için hiçbir noktayı ihmal etmez.

Sizler de yüksek mikrop riski taşıyan alanlar için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşıcı Hastalıklar için Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

Covid-19 bulaşıcı hastalığın hayatımıza girmesi ve büyük sorunlar yaşatması ile dezenfektan ve temizlik işlemleri çok daha büyük önem kazandı. Sağlık tedbirleri ve pandemi dolayısı ile ev, işyeri, alışveriş merkezleri, kafe ve sokaklar dahil olmak üzere bakteri ve virüslerden korunmak için profesyonel dezenfeksiyon işlemleri daha da önem kazandı. Dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık dışında diğer bulaşıcı hastalıklar için de profesyonel dezenfeksiyon işlemleri şarttır.

Salgın hastalık her geçen gün azalmış olsa da günlük hayatımızda mikrop, bakteri ve virüsler yer almaktadır. Bu zararlı canlılardan uzak kalmak için evde, sokakta, işte ve diğer yaşam alanların tamamında hijyen çalışmalarımız devam etmektedir.

İş Yeri Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

İş Yeri Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

İş yeri gibi alanlarda birçok kişiyle aynı anda çalışmak zorunda kalmak gerekir. Bu kalabalık ortamları paylaşmak zorunda kalan kişilerin iş yerlerinin temizliği ve dezenfekte olması çok önemlidir. Bu sebep ile iş yerinin profesyonel dezenfeksiyon işlemleri yapan bir firma ile anlaşması gerekir. Çünkü iş yerinin hijyenik olması sonucunda bakteri ve virüslerden kaynaklanan hastalık oranında düşüşler yaşanır. Bu sayede kişilerde oluşan endişe azalır ve işteki verimlilik artar.

Sadece iş yerlerindeki ortak alanların dezenfeksiyon işlemini yapmıyoruz. Aynı zamanda lavabo ve tuvalet gibi alanların da hijyenini sağlıyoruz. Bu işlemlerin periyodik aralıklarla temizlenmesi ve dezenfekte edilmesini öneriyoruz.

Kapı kolları ve çalışan kişilerin masaları ofiste en çok kullanılan alanlardandır. Bu gibi çok kullanılan alanların da temizliği ve dezenfekte edilmesi önem arz eder. Özellikle, salgın hastalıkların çokça yaygınlaştığı günümüzde bu işlemler gereklidir. Bulaşıcı hastalıklara karşı yapılan bu önlem ile kişi ve toplum sağlığı etkili sonuçlar alır.

Ev ve iş yerleri dezenfekte olan kişiler kendilerini daha güvende hissetmektedir. Bunun sebebi, bulundukları ortamda mikropların olmamasıdır. Bu şekilde kişi kendini daha sağlıklı hisseder. Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri yapan firmamızın etkisi bu gibi durumlarda daha net ortaya çıkar. Ev ve iş yeri gibi dezenfekte edilmesi gereken alanlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aybars Temizlik olarak profesyonel dezenfekte işlemi hizmetini özenle ve dikkatle yaparak sağlığınız açısından oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz.

Ev İçi Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hizmetimiz

Evlerimiz yaşam alanımızdır. Yaşam alanlarımızın temiz ve hijyenik olması ise sağlığımız açısından önemli bir faktördür. Evimizde yer alan her odanın ve kullanım alanlarının hijyenik koşullarda olması için dezenfeksiyon işlemi uygulamanız gerekir. Çünkü temizlik işlemleri bir yere kadar evin hijyenini sağlar.

Kapı ve pencereden gelen böcekler ev içerisinde kendilerine yuva oluştur. Bu böcekler zaman içerisinde mikrop üretmeye ve sağlığa olumsuz etki göstermeye başlar. Bu gibi durumların önüne geçmek için evlerin dezenfekte edilmesi gerekir. Kaliteli solüsyonlar ve dezenfekte yöntemlerimiz ile hastalıklara yol açan mikroplarla mücadelede öne geçmenizi sağlıyoruz.

Temasın Yüksek Olduğu Yerlerde Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Ev ve iş yerlerinde gün içinde defalarca kullanılan birçok eşya bulunmaktadır. Ortak kullanım alanları haricinde oturma ve salonlarda bulunan koltuklar, masalar, kapı kolları ve sandalyeler en sık temas yerleridir. Bundan dolayı bu gibi yerlerin günlük olarak temizliğini yapmanız gerekir. Fakat evde yaptığınız temizlik sizi bir noktaya kadar hijyenik duruma getirir. Bunun için belirli periyotlar aralığındaki profesyonel dezenfeksiyon işlemleri hizmetimizden yararlanmanız gerekir. Bu aralıklarda yaptığımız dezenfekte işleminin sağlık konusunda hiçbir zararı yoktur.

Temas riski yüksek olan yerlerin gün içinde havalandırılması temizlik açısından önemli bir işlemdir. Kapalı ve havalandırılmayan alanlar ağır ve rahatsız eden kokuya sebep olur. Bunun haricinde hava değişimine uğramayan alanlarda mikroplar üremeye başlar. Aybars Temizlik olarak uyguladığımız profesyonel dezenfeksiyon işlemleri hizmetimiz ile sizlerin yardımına koşuyoruz. Kapalı çalışma ortamları firmamız sayesinde artık mikrop üretmeyecek.

Profesyonel Halı Dezenfeksiyon İşlemlerimiz

Halı dezenfekte işlemlerimizi istediğiniz mekanda hiçbir değişiklik yapmadan sağlıyoruz. Bu sayede hem süreç daha kolay işliyor hem de zamandan tasarruf ediyoruz. Bunun yanı sıra halılar için profesyonel dezenfeksiyon işlemleri sayesinde zararlı bakterilerden de uzaklaşmış olursunuz. Özellikle bazı ortamlarda halılara ayakkabı direkt olarak temas eder. Bu da daha çok bakteri ve mikrop üremesine sebep olur. Halıya dezenfeksiyon işlemi yapılmaması halinde solunum yoluyla zararlı olan bakteriler insan vücuduna ulaşarak hastalıkları getirir. Bundan dolayı düzenli aralıklarla yapılan dezenfekte işlemi ile hijyenik bir ortama kavuşmuş olursunuz. Dezenfekte işlemlerimiz alanında uzman firmamız bünyesinde sağlanır. Profesyonel ekiplerimiz ve malzemelerimiz sayesinde mikrop, bakteri ve virüslerin yok olması ve ortamın temiz hale gelmesi sağlanır. 

Hangi Dezenfektanları Kullanıyoruz?

Dezenfektan olarak bilinen kimyasalların tamamı mikrop, bakteri ve virüsleri yok etmek için kullanılan maddelerdir. Bu gibi zararlı organizmalardan kurtulmanız ve hastalıklardan uzaklaşmanız için dezenfekte işlemleri yapıyoruz. Dezenfektanlar her bölge için ayrı olarak üretilmektedir. Örnek olarak halı ve koltuklar için ayrı, banyo ve tuvalet için ayrı dezenfektan üretilir. Bu gibi ince ayrıntılara profesyonel ekibimiz dikkat eder. Ayrıca dezenfektanlar ile yaptığımız temizlik işlemi dokuda ve yüzeyde sorun oluşturmaz ve zarar vermez.

Bakteri ve virüs gibi zararlı organizmalardan kurtulmak için kaliteli dezenfektan ürünleri kullanmak gerekir. Biz, son kullanma tarihi gecikmemiş ürünler kullanıyoruz. Kullanım yapılacak yüzeye göre dezenfektanları ayırıyoruz. Aybars Temizlik, kullanım talimatlarına uygun şekilde gerekli işlemleri yürütür.

Günlük hayatımızda defalarca dezenfektan ismini duymaktayız. Mikroptan arındırılan alanlar için kullanılan kimyasal maddelerin tamamı dezenfektandır. Yüzey ve eşyalarda yapılan dezenfeksiyon işlemlerimiz ile bakteri ve mikropların etkisiz hale gelmesini sağlıyoruz. Her alan için farklı dezenfektan üretimi yaptığımız için oldukça etkili sonuçlar alıyoruz.

Günlük hayatımız haricinde bulaşıcı hastalık dönemleri gibi özel zamanlarda da dezenfekte işlemlerini aksatmamanız gerekir. Bu işlemleri de Aybars Temizlik ile kolayca çözebilirsiniz. Ekibimizin profesyonelliği sayesinde istediğiniz her alan mikroplardan arınacaktır.

Sizler de ev, iş yeri, eşya ve benzeri alanlarda dezenfeksiyon işlemi yaptırmak isterseniz Aybars profesyonel dezenfeksiyon işlemleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmış olduğumuz özenli ve dikkatli işlemler sonucunda yaşam alanlarınızı bakteri, virüs ve mikroplardan sterilize ediyoruz.

Dezenfekte İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Bünyemizdeki profesyonel dezenfeksiyon işlemleri nasıl yapılıyor? Sorusundan önce bilinmesi gereken önemli bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerin başında her dezenfektanın farklı kullanım alanlarına sahip olduğu bilgisi gelir. Kullanım yerine göre uygulama yapmazsanız yüzeyde sorun olacağı gibi sağlığınıza da zarar gelme tehlikesi oluşur.

Biz, dezenfekte işlemi yapılırken kesinlikle eldiven kullanıyoruz. Gözde oluşacak sorunların önüne geçmek için gerekli olan tedbirleri alıyoruz. Dezenfeksiyon işlemi sonrasında uzun süreli havalandırma sağlıyoruz.

Ev ve iş yeri gibi alanlarda dezenfeksiyon işlemi yapılacak ise kesinlikle profesyonel ekibimizden destek almalısınız. Ofis ya da evin büyüklüğü, yaşayan kişi sayısı ve kullandığınız eşyaları tecrübeli ekibimiz inceler. Buna göre uygun dezenfekte ürünleri ile profesyonel dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde işinde bilgi sahibi olan ekiplerimiz adresinize ulaşarak yaşam alanlarınızı kontrol eder. Ardından dezenfekte yapacağımız alan için en uygun malzemeler ve kimyasal ürünlere karar vererek dezenfekte işlemleri başlar.

İş Yeri Dezenfeksiyon Hizmetimizin Önemi

İş yerleri; kişi giriş ve çıkışın en çok olduğu alanlardır. Giriş koridorunun sık kullanılması ve çok fazla insanın aynı havayı soluması dezenfeksiyon işlemi gerektirir. Ayrıca işyeri içerisinde bulunan kalem, bilgisayar, masa, sandalye, dosya gibi birçok eşya da elden ele geçer. Bu da alanda daha fazla mikrop ve virüsün üremesine sebep olur. Bu şekilde hastalıklar hızla yayılır. O yüzden iş yeri içinde yer alan her eşya titizlikle dezenfekte edilmelidir. Dezenfeksiyon işlemi yaptırmadığınız takdirde iş yerinde zararlı organizmalar oluşur. Bunlar, giriş çıkış yapan çalışanlar ile dış ortama yayılarak toplum sağlığını etkilemeye başlar. Bu sebep ile iş yeri dezenfeksiyonu önemi oldukça önemlidir. Düzenli hizmet veren firmamızın yaptığı profesyonel dezenfeksiyon işlemleri sayesinde mikroplar en aza iner.

Firmamız ile iletişime geçmenizin ardından istediğiniz adrese güvenilir ve tecrübeli çalışanlarımız gelir ve alanda bulunan eşyalar dahil olmak üzere yüzey taraması gerçekleştirir. Gerekli inceleme sonrasında uygun planlama ve çalışma yöntemi oluşturur. Uygun olarak verilen tarih ve saatte tekrar adresinize gelerek profesyonel dezenfeksiyon işlemleri yürütürler. Dezenfekte işlemi için kullandığımız her ürün kaliteli olmakla birlikte dezenfekte yapılan yüzey ve alanlarda zarar vermeden işlemler uygun şekilde yürütülür.

Tüm bu işlemleri de iş yeriniz için raporluyor ve tarafınıza teslim ediyoruz.

Profesyonel Dezenfeksiyon Ekibimiz

Dezenfekte işlemleri için tecrübesi olmayan firmalar ile çalışmanız istediğiniz verimi almanızı sağlamaz. Özellikle yaşam alanlarınızı dezenfekte edecek kişilerin yeterli donanıma sahip olması gerekir.

Günlük rutin temizlik ve ayrıntılı temizlik işleminiz haricinde periyodik olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. Temizlik sonrası kullandığınız ortamlar daha sterilize hale gelir. Bu sebeple mevcut olan bakteri ve mikroplardan uzaklaşmış olursunuz. Aybars Temizlik olarak profesyonel dezenfeksiyon işlemleri hizmetini; iş yeri, ev, ofis gibi çeşitli alanlar için uyguluyoruz. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olan profesyonel dezenfeksiyon ekibimiz ile sorun yaşamadan sterilizasyon çalışmalarını yürütüyoruz. Her ortam için ayrı ayrı hizmet veren firmamız hastalıklara davetiye çıkaran bütün organizmaların yok olması adına gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri ardından sağlığınızı düşünerek gerekli güvenli önlemlerini alıyoruz. Gerekli olan ortam temizliğini yaparak yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. Sizleri zararlı olan bakterilerin tamamından kurtarmak ve sizlere sağlıklı bir yaşam alanı sunmak bizim önceliğimizdir. Hızlı ve kaliteli hizmetin yanında uzman kadromuz ile sizlerin yanında yer almaktayız. Firmamız bünyesinde son teknoloji ürünler ve modern yöntemler ile dezenfekte işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.