Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Temizlik ve profesyonel dezenfeksiyon işlemleri, toplum sağlığı açısından oldukça önemlidir. Düzenli olarak yaptırdığınız dezenfeksiyon işlemleri ile daha korunaklı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde hem temizlik ihtiyacınızı gidermiş hem de daha steril alanlara kavuşmuş olursunuz. Dezenfeksiyon işlemlerini, genellikle toplu alanlar için size sunmaktayız. Bu alanlar:

 • Okul,
 • Hastane,
 • Çocuk oyun alanları,
 • Cafe,
 • Restaurant,
 • Ev kategorilerine ayrılmaktadır.

Toplum sağlığının istenen derecede korunması adına, dezenfeksiyon işlemini düzenli olarak yaptırmak oldukça önemlidir. Bu şekilde bağışıklığınız güçlenir ve mevcut virüslerden daha az etkilenirsiniz. Aybars Temizlik olarak, profesyonel ekibimizle dezenfeksiyon işlemleri esnasında sizlere destek sunmaktayız.

Dezenfeksiyon işleminin yapılışı esnasında; cansız maddelerin üzerinde yer alan patojen mikroorganizmalar ortadan kaldırılmaktadır. Bu işlemi başarıyla gerçekleştirebilmek adına, özel kimyasal yöntemler kullanırız. Bu şekilde daha kalıcı ve kesin sonuçlar elde ederiz. İşlem esnasında kullandığımız başlıca kimyasalları:

 • Etilen oksit EO,
 • Gluteraldehid,
 • Formaldehit şeklindedir.

Bu kimyasalları kullanarak, yaşam alanlarınızı daha steril hale getiririz.
Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Dezenfeksiyon İşlemleri İçin İdeal Dezenfektan Kullanımı

Dezenfeksiyon işlemlerinde kullandığımız kimyasal içerikli dezenfektanların bazı özellikleri taşıması gerekir. Bu özelliklerle birlikte daha kalıcı bir temizlik elde edebilirsiniz. Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri esnasında kullandığınız dezenfektanların, genel olarak şu özellikleri taşımasına özen gösteriyoruz:

 • Nötral PH üzerinde çözünebilmesi,
 • Stabil özellikleri bünyesinde bulundurması,
 • Herhangi bir PH grubunda aktif olması,
 • Renksiz ve kokusuz bir özelliğe sahip olması,
 • Tüm mikroorganizmalara karşı, aynı derecede hızlı ve öldürücü etki sağlaması,
 • Toksik ya da irritan özelliğe sahip olmaması,
 • Uygulanacağı eşyalar üzerinde herhangi bir olumsuz etki bırakmaması,
 • Kullanımı kolay ve pratik bir şekilde olması,
 • Çevreye zarar veren maddelere sahip olmaması,
 • Mikroorganizmalar üzerinde toksik olması ancak insan için herhangi bir toksik madde içermemesi,
 • Çözücünün içinde kolay şekilde erimesi başlıca dikkat ettiğimiz noktalar arasında yer almaktadır.

Temizlik esnasında ideal özelliklere sahip olan dezenfektanlar kullanmak, temizliği daha kalıcı ve etkili hale getirir. Bu açıdan, temizlik öncesinde bu maddelerin özenli ve dikkatli şekilde seçilmesi büyük oranda önem taşır.
Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemlerimizi Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

 1. Alanında uzman olan ekiplerimizle iletişime geçmeniz sonrasında, çevre sağlığı alanında onaylı olan firmamız sizlere anında destek sağlar. Uzman kadromuzla İstanbul’daki tüm yerleşim birimlerine aynı hizmet ve kalitede dezenfeksiyon işlemi sunmaktayız. Sağlıklı ve güvenilir alanlar için sterilizasyon işlemleri oldukça önemlidir.
 2. Alanında tecrübeli olan profesyonel ekibimiz, sizinle koordine şekilde çalışır. Uygun olduğunuz yer ve zamanda, istediğiniz hizmeti sizlere sunar. Yaklaşık 1 ile 2 saat içerisinde işlemi tamamlarız. Bu sayede, yaşam alanlarınız daha temiz ve steril hale gelir.
 3. İşlemleri renksiz ve kokusuz dezenfektan yardımı ile yaparız. Dezenfektanlar biter bitmez, herhangi bir bekleme süresi olmaz. Reaksiyon sonrasında, su ya da oksijene dönüşmeyen kimyasallar sayesinde, hiçbir kalıntı kalmaz.

Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri, yaşam alanlarınızın daha temiz ve hijyenik olmasına katkıda bulunur. Bu şekilde, günlük yaşamınızda daha sağlıklı yaşam alanları elde edebilirsiniz. Aybars Temizlik olarak müşterimiz için en profesyonel ve sistemli temizlik hizmetlerini organize ediyoruz.
Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri Hangi Alanlarda Uygulanır?

Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri, genel olarak tüm yaşam alanlarına uygulanmaktadır.

 • Ev ve ofis gibi yaşam alanları,
 • Hem bakteri hem de mikropların kesinlikle bulunmaması gereken laboratuvar ortamları,
 • Otomobil,
 • Otel odaları ve daha birçok alanda dezenfeksiyon işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İnsanların yaşamlarını devam ettirdiği her alana, genel anlamda dezenfeksiyon işlemi uygulanabilmektedir. Ortamda uzun süre kaldığınızda, mikroplar size bulaşır. Sonrasında sağlığınızı tehdit eder. Bu durumun yaşanmaması adına, ev ve yaşam alanlarının dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir. Ev ya da ofis dezenfeksiyon işlemleri, en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Elinizle sık sık temas ettiğiniz yerlerden birisi otomobil ya da toplu ulaşım taşıtlarının içidir. Bu açıdan, ulaşım dezenfeksiyonu da son derece önem taşımaktadır. Belirli aralıklarla yapılan dezenfeksiyon işlemi sonrasında, sağlıklı ve bakterilerden uzak alanlara kavuşabilirsiniz.

Daha sağlıklı ve ferah alanlara kavuşmak için sizler de dezenfeksiyon işlemlerinden kolay ve rahat şekilde yararlanabilirsiniz.
Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Bakteri ve Mikroplara Karşı Etkili Çözümler Sunuyoruz

Ev ya da ofis dezenfeksiyonu işlemi esnasında, profesyonel ekibimiz her zaman yanınızda yer alır. Öncelikle dezenfekte edilecek alanda bir keşif yaparız.

Ardından işlem için tüm hazırlıklarımızı tamamlarız. Bu şekilde, hızlı hizmetten sizler de yararlanabilirsiniz. Yeterli malzeme planlamasının yapılması adına, keşif gezileri oldukça önemlidir.

Profesyonel dezenfeksiyon işlemleri, uygun malzemeler ile yapılmalıdır. Elle temas edilen her yer, mikroplardan tamamen arındırılmalıdır. Profesyonel ekibimiz ile her alanda olduğu gibi bu alanda da sürekli ve kaliteli hizmeti sizlerle buluştururuz.

Daha kalıcı ve kapsamlı temizlik için siz de profesyonel dezenfeksiyon işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz, Avrupa ve Anadolu Yakaları’nı kapsamaktadır.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 216 706 10 66