Konya Temizlik

Konya Temizlik

Bazen zorlayıcı olsa da temizlik, şart ve vazgeçilmez durumlardan birisidir. Biz de Aybars Temizlik olarak sizleri bu ikilemden kurtarıyoruz. Verdiğimiz çeşitli temizlik hizmetleri ile birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Konya temizlik alanında hizmetlerimizi en kaliteli ve iyi haliyle sunuyoruz.

Koltuk yıkamadan fabrika temizliğine kadar çok sayıda alanda geniş hizmet ağımız ile var olmaktayız. Yıllardır içinde olduğumuz bu sektörde deneyimimiz ile yer almaya devam ediyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem birçok markanın hem de çok sayıda insanın temizlik denince akıllarına ilk gelmenin gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve her işimizi buna göre yapıyoruz. Konya ilimiz için de temizliğin her alanında yer alıyor ve sizlerin tüm isteklerine cevap vermeye hazır halde bekliyoruz.

Aybars Temizlik Olarak Size Neler Sunuyoruz?

Biz Aybars Temizlik olarak neredeyse temizliğin her alanında varız. Bundan dolayı bu alanda sizlere sunabileceğimiz çok şey var. Bizler sadece mükemmel temizliği değil sizleri de önemsiyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi işinin ehli, güler yüzlü ve iletişim becerileri yüksek bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti mottomuz ile yolumuzda ilerliyor, yaptığımız her iş için bunu önceliğe koyuyoruz. Böylece her işimize ayrı bir önem veriyoruz.

Biz sadece İstanbul’da değil ülkemizin nadide şehirlerinden Konya’da da faaliyet gösteriyoruz. Konya temizlik hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyulan tüm temizlik işlerinde yer alıyor ve en etkili temizliği sizlere sağlıyoruz. Pişman olmayacağınız bir temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Bunu yaparken de uygun fiyatlı politikamızdan şaşmıyoruz. Tüm talep ve isteklere karşılık verebilmek için her gün üstüne biraz daha koyarak kendimizi geliştiriyoruz.

Sizlere temel olarak sunduğumuz şey temizlik ve hijyendir. Kurulduğumuz günden beri önemsediğimiz en değerli şeylerden biri verdiğimiz hizmetin eksiksiz, doğru ve güvenilir olmasıdır. Buna uygun olarak çalışıyor ve her hizmetimizde ortaya koyuyoruz. Ofislerinizde, evinizde ya da fabrikanızda en etkili temizlik çözümlerini sunuyoruz. Sunduğumuz temizlik ile sizlere hijyenik ve konforlu alanlar yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Biz sürekli gelişerek hem verdiğimiz hizmeti hem de hizmet alanlarını artırıyoruz. Günümüzde verdiğimiz çeşitli temizlik alanı ile geniş bir hizmet ağı sunuyoruz. Hizmet ağımızın içinde bulunan tüm işlemler ile Konya temizlik alanında da yer alıyoruz. Tam olarak 12 alanda temizlik hizmeti veriyoruz.

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Profesyonel Dezenfeksiyon İşlemleri

Özellikle günümüz koşullarında ekstra bir öneme sahip olan dezenfeksiyon işlemlerini sizler için yapıyoruz. Böylece hem temiz hem de korunaklı alanlarda yaşamınızı sürdürmenize fırsat vermiş oluyoruz. Bu hizmetimizi okullar, çocuk oyun alanları, hastaneler, ev, kafe, restoranlar, oteller, otomobiller ve laboratuvar ortamları için vermekteyiz. Bu hizmetimizi gerçekleştirirken etilen oksit EO, glutaraldehit ve formaldehit kimyasallarını kullanarak dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İstediğiniz yer ve zamanda bu işlemi yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile yaklaşık 1 ila 2 saat arasında işlemi tamamlıyoruz. İşlemleri gerçekleştirirken renksiz ve kokusuz dezenfektan kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler sağlığa zararlı herhangi bir maddeyi barındırmıyor ya da tepkimeye girmiyor. Konya temizlik hizmetlerimiz arasında da dezenfeksiyon işlemlerimiz yer alıyor. Özellikle günümüzde ekstra önemli hale gelen bakteri ve mikropları yaşam alanlarınızdan arındırıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik belki de en zorlayıcı temizlik alanlarındandır. İnşaat sonrasında kalan kalıntıların doğru bir şekilde temizlenmesi sonraki süreç için oldukça önemlidir. Bizler bu alanda lekeleri ve kirleri çıkarmak için özel kimyasallar kullanıyoruz. Camlardan kapılara, duvarlardan zeminlere kadar her yeri detaylı bir şekilde temizliyoruz. Kaba kirliliği çok olan bu temizlik için yer kazıma aletleri, mikro fiber bezler ve çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Dip köşe bir temizlik gerçekleştiriyoruz. Belli bir sıralama dahilinde temizlik işlemini bitiriyoruz.

İnşaat sonrası temizliği iyi bir şekilde yapılmamış olan alanlar sürekli kirlenmeye daha müsaittir. Bundan dolayı bu işlem oldukça önemlidir. Biz de en profesyonel haliyle Konya temizlik hizmetleri için bunu sağlıyoruz. Doğru ekipman ve malzeme kullandığımızdan emin oluyor, farklı teknikler kullanarak doğru bir şekilde temizliği gerçekleştiriyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği oldukça önemlidir. Bu sebeple profesyonel bir ekip ile bu hizmetin verilmesi gerekir. Bu temizlik ile camların sadece temiz görünmesi değil aynı zamanda binanın yeni görünmesi de sağlanır. Bundan dolayı binaların düzenli olarak bu işlemi yaptırması şarttır. Çünkü temizlenmeyen binalar kötü bir görünüme bürünür. Eğer iş hayatında yer alan bir firma ise kötü bir izlenim bırakır.

Oldukça risk teşkil eden bu işlem için tüm güvenlik ekipmanlarımızı hazır halde bulundururuz. Hizmetimizin içinde basınçlı yıkama, yumuşak temizleme, parlatma ve lekeleri giderme, çatı ve tente temizliği gibi işlemler bulunmaktadır. Temizlik sırasında sepetli vinç platformları, dış cephe temizlik makinesi, endüstriyel dağcı ekipleri kullanırız. Konya temizlik hizmetleri arasında da dış cephe cam temizliğimiz vardır.

Ofis Temizliği

İçinde her gün saatlerce vakit geçirilen ofislerin temizliği çok önemlidir. Hijyeni sağlayabilmek adına ofis mobilyalarından ofis binasına kadar temizlik yapılmalıdır. Çalışılan ortamın temizliği, kişileri sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da etkiler. Bu da verimliliği de etkileyen unsurlardandır. Zeminlerin temizliği, vakumlama, duvarları silme, toz alma gibi çok sayıda işlem bu hizmet içinde bulunmaktadır. Ofis temizliğinde diğer alanlarda olduğu gibi oldukça detaylı bir temizlik hizmeti vermekteyiz.

Ofislerde özellikle masaüstü temizliğinin ve kullanılan ofis ürünlerinin temizliği önemlidir. Biz de buna uygun olarak temizlik işlemlerimizi gerçekleştiririz. Ofiste bulunan eşyalara zarar vermeyecek malzemeler kullanırız. Ofis temizliği, Konya temizlik hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Temizliği ve dezenfeksiyonu oldukça önemli olan bu alanlarda kusursuz bir temizlik sağlarız.

Fabrika Temizliği

Çalışma ortamının temizliği çalışanları fazlasıyla etkiler. Bundan dolayı da düzenli olarak hijyenin sağlanması gerekir. Fabrika temizliği profesyonellik gerektiren kapsamlı bir iştir. Biz temizliği gerçekleştirirken profesyonel ekibimizle özel malzemeler kullanırız. Temizliğin olacağı fabrikada keşif yaparız ve bir plan ortaya koyarız. Yaptığımız plan dahilinde temizlik işlemini gerçekleştiririz.

Fabrika zemini için özel makineler kullanırız. Fabrikaya uygun doğru ve etkili temizlik malzemeleri ile işlemi gerçekleştiririz. Temizlik yaparken herhangi bir yere zarar vermeyecek ekipmanlar kullandığımızdan emin oluruz. Tüm bunlar haricinde fabrika temizliğinin belli periyotlar halinde yapılması hem motivasyon hem de sağlık için oldukça önemlidir. Bundan dolayı Konya temizlik hizmetlerimiz arasında fabrika temizliği de yer almaktadır.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti genelde evlerde bulunan koltuklar için ihtiyaç duyulan temizlik alanlarından biri olsa da artık ofis koltuklarını yıkama hizmeti de talep görmektedir. Aybars Temizlik çalışanları koltuğun türüne, kumaşına uygun olarak malzeme ve ekipmanlarına karar verir. Bu işlem sonrasında temiz ve hoş kokan koltuklar ortaya çıkar.

Verdiğimiz koltuk yıkama hizmetinde koltuklarınıza zarar verecek herhangi bir işlemde bulunmayız. Bunun için alanında uzman bir ekip ile hizmet veririz.

Bu hizmet belli aralıklarla alınması gereken hizmetlerdendir. Çünkü koltuklar çok sık kullanılır ve bundan dolayı da kirlenmeye çok daha müsaittirler. Evdeki araç gereçler ile doğru ve etkili temizlik mümkün olmadığı için profesyonel bir hizmet almak şarttır. Böylece koltuklarınız gerçek anlamda temiz olur. Konya temizlik için de bu hizmetimiz geçerlidir.

Rezidans Temizliği

Rezidans Temizliği

Rezidanslar alışılagelmiş ev formlarından biraz daha farklıdır. Bundan dolayı daha özen ve incelik ister. Bunun için hem profesyonel hem de güvenilir ekibimiz görev alır. Temizlik esnasında zararlı herhangi bir madde kullanılmaz. Temizliği yaparken çevreye rahatsızlık vermeyiz. En yeni ve iyi teknolojik malzemeleri kullanırız. Çizelgeler ile sistematik bir çalışma sağlarız.

Temizliği yaparken mimariye ve dekorasyona zarar vermez, dikkat ederiz. Temizliği ve malzemelerimizin düzenini buna göre oluştururuz. Kapsamlı ve doğru bir temizlik hizmeti sunarız. Konya temizlik için de rezidans temizlik hizmetimiz mevcuttur. Her anlamda hijyenik bir temizliği sizler için sağlarız.

AVM Temizliği

Alışveriş merkezleri yoğun olan, çok sayıda insanın bir arada bulunduğu ortak sosyal alanlardan biridir. Bu kalabalık yerlerin temizliği de sağlık açısından oldukça gereklidir. Ayrıca alışveriş yapmaya gelen hiç kimse kirli bir ortamda bulunmak istemez. Bundan dolayı kapsamlı ve doğru bir temizlik şarttır.

Alışveriş merkezi temizliği hizmetinde; yürüyen merdivenler, cam korkuluklar, metal yüzeyler, asansörler ve otoparklar bulunur. AVM’lerin hem iç hem de dış mekanlarında hijyenik temizlik sağlarız. Temizlik için uygun malzemeler kullanır ve müşterileri rahatsız etmeden gerçekleştirilecek şekilde temizlik planını oluştururuz. Tüm alanlarda mükemmel temizlik sağlarız. Oldukça özenli ve dikkatli yaptığımız bu işlem Konya temizlik hizmetlerimiz arasında da bulunmaktadır.

Mermer Cilalama

Mermer Cilalama

Zemin bakımının düzenli aralıkla yapılması önemlidir. Biz de buna uygun olarak mermer cilalama hizmetini sizlere sunmaktayız. Bunu yaparken dünyaca ünlü cilalama ürünlerini kullanırız. Paledyen zeminler için kristalize cila, mozaik ve traverten gibi yüzeyler için ise polimerize cila kullanırız. Bu cilalama hizmetinin ortalama kullanım ömrü evlerde 3 yılı bulurken işyerlerinde 1 yıldır.

Mermer cilalama işlemini yapmadan önce alanın temizliğini gerçekleştiririz. Çünkü tam tersi durumda etkili sonuç almak mümkün değildir. Cila atarken son teknoloji makineler kullanırız. Mermer cilalama işlemimiz yaklaşık olarak 5 ile 7 saat arasında sürmektedir. Ayrıca cilalama işleminin ardından da cilanın bulaştığı yerlerin temizliğini gerçekleştiririz. Konya temizlik hizmetlerimiz arasında da yer alan bu hizmeti profesyonel ekibimizle veririz.

Okul Temizliği

Okullar kalabalık ortamlardır. Gününün çoğunu okulda geçiren çocuklarımız için de bu ortamların temizliği oldukça önem arz etmektedir. Çünkü hem sağlıkları hem de konsantrasyonları için bu önemlidir. Sağlık bir ortamda vakit geçirebilmeleri için okul temizliğini son derece kapsamlı bir şekilde gerçekleştiririz.

Okullarda soyunma odaları, sınıflar, koridorlar, bahçe, spor salonları, kantin, yemekhane ve tuvaletler bulunur. Bu alanlar sürekli kullandığı için tarafımızdan kapsamlı bir şekilde temizlenmektedir. Bina camlarının temizliği de hizmetimizin içinde yer almaktadır. Hijyen sağlanması için bu işlemlerin belli aralıkla gerçekleşmesi gerekir. Konya temizlik için verdiğimiz bu hizmette sistematik olarak ilerleriz. Doğru, etkili ve zararsız temizlik ürünleri kullanırız. Bu hizmeti profesyonel ekibimiz ile veririz.

Böcek İlaçlama

Eğer önlem alınmazsa haşereler gittikçe çoğalabilir. Bundan dolayı ilaçlama şarttır. Aybars Temizlik olarak böcek ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır. Böylece haşerelerden kurtulmanızı ve rahat bir nefes almanızı sağlarız. Haşerelerden kurtulmanız için en kaliteli ürün ve ilaçları kullanırız. Kullandığımız tüm ürünler haşereler üzerinde etkilidir.

Bazı böcekler sağlığı tehdit eder. Sağlığı tehdit etmese bile kişiyi psikolojik olarak etkiler. Böcek ilaçlama hizmetine ek olarak kontrol hizmeti de vermekteyiz. Kontrol hizmetinde püskürtme ve spreyleme yöntemleri, termal flok cihazı uygulamaları, soğuk uygulama yöntemleri, jel uygulaması gibi yöntemleri kullanırız.

Haşerelerden kurtulmanın en etkili çözümü ilaçlamadır. Böceklerden kurtulmak istiyorsanız ilaçlama hizmetini almanız gerekir. Konya temizlik hizmetlerimiz arasında böcek ilaçlama da bulunmaktadır.

Otopark Zemin Temizliği

Güç geçtikçe kapalı ve açık otoparkların varlığı artmaktadır. Doğal olarak bu artışla beraber bölgelerin temizlik ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Bundan dolayı biz de Aybars Temizlik olarak otopark zemin temizliği hizmeti vermekteyiz. Uygun makine ve ürünler ile hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Zemin temizliğinden önce harç ve boya kalıntılarını temizleriz. Daha sonra zemini yıkarız. Zeminin durumuna göre bu işlemi birkaç defa tekrarlarız.

İşinde profesyonel ekibimiz ile otopark zemin temizliği hizmetini veririz. Son derece hijyenik sonuçlar doğururuz. Bu hizmet için son teknoloji ürünler ve kimyasallar kullanırız. Otoparkınızdaki temiz ve hijyenik görünüm ile sizleri bir adım öne çıkarırız. Konya temizlik hizmetlerimiz arasında bu işlem de yer almaktadır. Son derece kaliteli ve etkili bir temizlik sunarız.

Neden Aybars Temizlik Şirketini Tercih Etmelisiniz?

Neden Aybars Temizlik Şirketini Tercih Etmelisiniz?

Bir temizlik şirketine ihtiyaç duyduğunuz zaman bizi tercih etmeniz için çok önemli sebeplerimiz var. Biz Aybars Temizlik olarak yılların birikimiyle hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı her işimizi son derece profesyonel ve kaliteli bir şekilde veririz. Tüm hizmetlerimizde profesyonel bir ekip yer alır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için etkili ve doğru bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Sizlerin istek ve beklentilerini dikkate alarak hizmetlerimizi sürdürürüz. Ayrıca çok geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Neredeyse istediğiniz her alan için temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Tüm bunları uygun fiyatlı politikamız ile de taçlandırmaktayız. İstanbul’un yanı sıra Konya temizlik hizmetlerimiz ile sizlere son derece kaliteli hizmet veriyoruz. Her işimizi son derece titiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Hijyene önem verirken insan sağlığını da önemsiyor, buna uygun ürünler kullanıyoruz. Ayrıca temizliğini yaptığımız eşya, yüzey gibi alanların zarar görmeyeceğinden emin oluyoruz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

Aybars Konya Temizlik Şirketi

Hemen Randevu Alın

Destek Hattı

+90 533 140 11 03