Testimonials

Berna

İnşaat sonrası ilk ev temizliğimizi Aybars Temizliğe yaptırttık. Melek Hanım’ın gerek hizmet öncesi gerek hizmet sırasındaki ilgisi için çok teşekkür ederiz. Gelen arkadaşlar evi pırıl pırıl yapmıştı. Temizlik sonrasında Melek Hanım bizim bile aklımıza gelmeyen yerleri kontrol etti ve temizliği onayladı. Temizlik konusunda rahatlıkla önerebileceğimiz bir firma olan Aybars Temizliğe evimizi tertemiz bıraktığı için çok teşekkür ederiz.

Seda söker

Melek hanımı ararken acabalarim çok fazlaydı acaba uçuk bir rakamlarami çalışıyorlar acaba güzel temizlerlermi istediğimiz gibi içimize sinerek yaparlarmi gibi aradım ve verdikleri fiyat çok uygun geldi ve randevu aldım geldiler 3 arkadaş ve sanki ablam abim temizlik yapıyor gibiydi ve tahmin ettigimden istediğimden daha güzel temizlediler iyilik Aybars temizlikle tanıştım tekrar ilginiz alanız için teşekkür ederim aldığınız...

Orhan Ural

Firmadan 90 m2 sıfır dairenin inşaat sonrası temizlik hizmetini aldık. Melek Hanım tüm süreci harika yönetti ve sürekli ulaşılabilir durumdaydı. Temizliği yapan 2 arkadaş çok başarılıydı. Açıkcası temizlik sürecinde evde bulunamayacak olduğumuzdan kafamızda soru işaretleri vardı ama boşunaymış bunlar.

Bizi Arayın
WhatsApp chat